REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 grudnia 2020, 12:21

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Rosnąca konkurencja na polskim rynku dietetycznym skłania specjalistów do wielu refleksji. Jak przekonać Pacjentów, że to właśnie nasza pomoc będzie prowadziła do osiągnięcia ich wymarzonych efektów? Na co zwracają oni uwagę?

  Przemyśl, co możesz zmienić w oferowanych przez siebie usługach

  Zastanawiałeś się kiedyś, jak usługi dietetyczne są odbierane przez samych Pacjentów? Być może warto postawić się w jego roli, aby sprawdzić, czy w udzielanych przez nas konsultacjach, wykonywanych jadłospisach lub zaleceniach nie brakuje pewnego elementu, który wyklucza nas w oczach Pacjenta? Dużo zależy od tego, jakie osoby należą do naszej grupy odbiorców. Dla osób starszych będzie ważniejsze to, aby były należycie wysłuchane, a ich prośby spełnione. Osoby młodsze natomiast docenią prostotę oraz elastyczność współpracy. Jak możemy spełnić te oczekiwania?

  Odpowiednie narzędzie to podstawa!

  Polski rynek programów do układania jadłospisów staje się coraz bogatszy. Zdania, na temat tego, który z nich wybrać, są naprawdę różne. Wystarczy wejść na grupy na Facebooku, które gromadzą specjalistów z polskiego rynku. Największa jednak część z nich docenia swobodę, jaką daje program dietetyczny online. Dzięki możliwości pracy z każdego miejsca na ziemi, oraz bezpiecznego przechowywania danych w chmurze dietetycy mogą przyjmować pacjentów oraz współpracować z nimi na najwyższym poziomie gdziekolwiek tylko chcą. 

  Odpowiedni wybór zapewni nam niebywałą wygodę pracy, oraz przystępną formę przekazywania jadłospisów oraz zaleceń naszemu Pacjentowi, co z pewnością doceni.

  Co jeszcze mogę zaproponować Pacjentowi?

  Dostępność jadłospisu z poziomu podręcznego urządzenia mobilnego to czasami game-changer! Niemal każda osoba posiadająca smartfon ma na nim swoje ulubione aplikacje, które ułatwiają jej codzienne życie. Wyobraź sobie teraz, że za każdym razem, kiedy Twój Pacjent odwiedza sklep spożywczy w celu zaopatrzenia się w zalecone przez Ciebie produkty, posiada dokładną listę zakupów w swoim telefonie! Dodatkowo, kiedy wykonuje przygotowane przez Ciebie przepisy, to może je śledzić z poziomu urządzenia mobilnego. Wybór odpowiedniego programu do układania jadłospisów pozwoli Ci wzbogacić Twoją ofertę o aplikację, które znacząco ułatwi współpracę z Pacjentem.

  Odpowiednio przeprowadzona ankieta kluczem do sukcesu!

  Pacjent poczuje się o wiele lepiej, jeśli podczas pierwszej wizyty czy konsultacji zostanie dokładnie wysłuchany. Oczywiście każdy przypadek wymaga innego podejścia, dlatego warto dostosować świadczone usługi do danej sytuacji.

  Program dietetyczny online dysponujący wieloma sposobami wypełniania ankiety przez Pacjenta to doskonałe rozwiązanie. Jakie możliwości otrzymujemy?

  • Wysłanie Pacjentowi ankiety internetowej, które pozwala mu udzielić odpowiedzi na przygotowane przez nas pytania w niebywale łatwy sposób. Dane z tak wypełnionej ankiety mamy od razu zapisane na naszym koncie, dzięki czemu możemy natychmiast zacząć pracę nad jadłospisem oraz śledzić je bezpośrednio na nim! 
  • Wypełnienie ankiety wydrukowanej w gabinecie wraz z Pacjentem podczas pierwszej wizyty. Ten scenariusz pozwala nam także wychwycić język ciała naszego Pacjenta, dzięki czemu możemy w ankiecie zapisać nasze dodatkowe komentarze, które pozwolą nam jeszcze lepiej dostosować jadłospis do danej osoby. 
  • Przesłanie/przekazanie wydrukowanej pustej ankiety naszemu Pacjentowi. Ręcznie wypełniona ankieta daje Pacjentowi poczucie, że przekazane przez niego informacje zostaną wzięte pod uwagę podczas komponowania jadłospisu. Tak samo dzieje się oczywiście podczas każdego z wyżej wymienionych przypadków, jednak to tutaj odpowiedzi udzielane przez Pacjenta są przez niego samodzielnie zapisywane. 

  Podsumowanie

  Najważniejsze jest odpowiednie dostosowanie oferowanych usług do danej grupy odbiorców. Wielu specjalistów zajmujących się żywieniem współpracuje z określonymi osobami, które cierpią na dane schorzenie, bądź uprawiają sport na dowolnym szczeblu zaawansowania. Każda z tych grup będzie się charakteryzować innymi oczekiwaniami, dlatego chcąc zwiększyć ilość przyjmowanych Pacjentów, należy przede wszystkim zaadaptować się do wymagań rynku.

  Artykuł załadowany: 0.2302 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021