REKLAMAA1 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wyposażenie siłowni powinno uwzględniać międzynarodowej innymi sprzęt cardio, siłowy i akcesoria do zajęć grupowych. Wysoka jakość sprzętu zwiększy grono zadowolonych Klientów, a technologie energooszczędne pomogą w optymalizacji comiesięcznych wydatków.

  Sprzęt cardio, który warto posiadać w siłowni

  Sprzęt cardio charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i dobrą ceną, a przyda się zarówno w dużych klubach, jak i klubach osiedlowych. Warto zwrócić na ekologiczne urządzenia generujące prąd, który może zasilać inne urządzenia w klubie. Takie rozwiązania oferuje jedynie wąska grupa producentów np. Sportsart Fitness. W tym artykule zapytaliśmy ekspertów z tej firmy o polecane rozwiązania, które z powodzeniem stosują siłownie w całym kraju. Aby szczegółowo zapoznać się z opisywanym sprzętem do siłowni, warto odwiedzić oficjalną stronę https://sportsartfitness.pl/ i zapoznać się z szeroką ofertą wyposażenia.

  Klasycznym elementem każdej siłowni jest bieżnia elektryczna. Ten popularny i lubiany sprzęt posiada pasy biegowe wzmacniane kevlarem i system automatycznego smarowania płyty. Na przykład bieżnia elektryczna Elite posiada rozwiązanie typu ENERGY SMART, które zmniejsza pobór energii w przypadku braku aktywności na urządzeniu. Poza tym ma różne urozmaicenia dla biegacza w trakcie ćwiczeń typu zintegrowany wyświetlacz wyświetlający dowolne filmy. Z kolei bieżnia z segmentu Light Commercial to sprzęt o dużej powierzchni biegowej i bardzo dobrej biomechanice i ergonomii.

  Sprzęty na siłowni z zakresu kardio to również rowery, eliptyki i steppery. Rowery stacjonarne z wygodnym nadmuchem chłodzącym, regulacją siedziska poziom/pion i klawiszami sensorycznymi to propozycja dla miłośników jazdy na rowerze. Eliptyki sprawdzą się doskonale w każdej siłowni, bo zmniejszają obciążenie udarowe stawów i pozwalają regulować obciążenie i długość kroku. Steppery z samopoziomującymi się stopniami, imitują wchodzenie po schodach.

  Sprzęt siłowy - urządzenia, które warto kupić w pierwszej kolejności

  Dobry sprzęt siłowy umożliwia ćwiczenia z obciążeniem. Słynne pasy kevlarowe, które znajdują się w takich urządzeniach, dają bezpieczną i płynną pracę urządzenia. Są nierozciągliwe i trzy razy bardziej wytrzymałe niż linki stalowe. Dzięki temu można cieszyć się stabilnością maszyny. Można znaleźć tutaj sprzęt z linii Performance, ławki i półwolne oraz linie Duo Series i Superior.

  Performance to urządzenia dedykowane mniejszym klubom, natomiast ławki i półwolne pomagają ćwiczyć różne partie ciała: mięśnie barków, mięśnie klatki piersiowej, pośladków, nogi, łydki, grzbietu i inne. Seria DUO oferuje ćwiczenia aż dwóch przeciwstawnych grup mięśniowych na jednym stanowisku jak na przykład: grzbiet i triceps za pomocą maszyny z linii izotonicznej DUO. Inne maszyny z tej serii dają możliwość skupienia się na takich częściach ciała jak: brzuch i plecy, przywodziciel i odwodziciel uda, mięsień dwugłowy i trzygłowy ramienia, mięśnie barków i klatki piersiowej. Seria Superior to linia izotoniczna na przykład na mięśnie skośne brzucha, na grzbiet, klatkę piersiową, są to urządzenia multifunkcyjne.

  Akcesoria do zajęć grupowych

  Odpowiednio dobrane akcesoria pozwolą na przeprowadzenie ciekawych zajęć grupowych. Praca w grupie motywuje ćwiczących i pozwala wzajemnie dopasowywać swój poziom i chęć do ćwiczeń. Jakie akcesoria mogą się przydać? Na pewno różnego rodzaju maty na przykład do ćwiczeń i do jogi, gumy oporowe, bramy treningowe, piłki gimnastyczne, platformy do ćwiczeń, piłki balastowe, sztangi i talerze olimpijskie.

  Wysokiej jakości sprzęt do ćwiczenia i odpowiednie akcesoria zapewnią bezpieczeństwo i wytrzymałość oraz wyjątkowe doświadczenia sportowe dla ćwiczących. Takie produkty można znaleźć w sklepie SportsArt. 

  Artykuł załadowany: 0.3502 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022