REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 czerwca 2022, 12:27

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Pluskwy przez długi czas nie dawały o sobie znać w domach, jednak od kilku lat obserwuje się gwałtowne zwiększenie ich liczby. Problem zbieractwa sąsiadów, przynoszenie do domu mebli pozostawionych pod śmietnikami, a także zakup niewypranej odzieży używanej może sprawić, że pluskwy zadomowią się w mieszkaniu. Jak pozbyć się skutecznie pluskiew domowych?

  Ugryzienia pluskwy domowej są podstawowym objawem ich bytności w mieszkaniu. Jeśli na ciele domowników pojawiają się charakterystyczne ślady, konieczne jest przeprowadzenie szybkiej dezynsekcji. Bez niej owady rozprzestrzenią się we wszystkich pomieszczeniach, gdyż pluskwy wędrują nawet pomiędzy mieszkaniami w bloku. Jak pozbyć się pluskiew raz na zawsze?

  Pluskwa domowa — dlaczego powinno się z nią walczyć?

  Pluskwa domowa jest nosicielem wielu poważnych chorób. Jej ugryzienia są bezbolesne, gdyż owad podczas gryzienia wpuszcza do ciała ofiary substancję znieczulającą. Ślady po ukąszeniu są swędzące i bolesne. Niektóre ukąszenia są naprawdę duże i utrzymują się na skórze przez wiele dni. Każde ugryzienie zwiększa ryzyko zachorowania na infekcje wywołane przez gronkowca złocistego. Ponadto pluskwy roznoszą tyfus i inne choroby, których leczenie wymaga zastosowania silnej antybiotykoterapii.

  Jak zwalczyć pluskwy? Zanim skorzystać się z usługi dezynsekcji w firmach takich jak PSG POLSKA, powinno się poszukać źródła, które odpowiada za obecność pluskwy domowej. Stare meble ze śmietnika powinny być wyrzucone, a ubrania z drugiej ręki wyprane jak najszybciej po przyniesieniu do domu. Na śmietnik powinny trafić również dywany i pokrowce na materace, których nie można wyprać. Dezynsekcja pluskiew powinna obejmować także pranie wszystkich koców, poduszek, prześcieradeł i pościeli.

  Profesjonalne zwalczanie pluskiew w Warszawie

  Usługę zwalczania pluskiew domowych powinno się zamawiać w profesjonalnych firmach. Zwalczanie pluskiew w Warszawie wymaga zastosowania silnych środków owadobójczych, które usuną zarówno dorosłe owady, jak i ich jaja oraz larwy. Pluskwy domowe mogą chować się w licznych szczelinach w podłogach, meblach i materacach, dlatego dezynsekcję pluskwy powinno się przeprowadzać pod nieobecność domowników i ich zwierząt. Silny środek owadobójczy w wysokim stężeniu niekorzystnie wpływa na samopoczucie, dlatego dezynsekcja pluskwy zawsze powinna być wykonywana przez fachowców, którzy posiadają odpowiedni strój ochronny. 

  Artykuł załadowany: 0.3698 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022