REKLAMAA1 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 października 2021, 12:12

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  O skuteczności reklamy w dużej mierze decyduje jej forma. Banery reklamowe są tego doskonałym przykładem. Ta tradycyjna reklama zewnętrzna lub wewnętrzna musi być odpowiednio wytrzymała, aby sprostać bieżącym, trudnym warunkom atmosferycznym. Jakość materiału, na którym nadrukowany jest przekaz, powinna korespondować z treścią tak, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt marketingowy. Aby udało się osiągnąć wszystkie powyższe cele, należy wybrać odpowiednie tworzywa. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze rodzaje banerów reklamowych.

  Najpopularniejsze tworzywa używane do produkcji banerów reklamowych

  Banery reklamowe są wytwarzane ze sztucznego tworzywa. Każdy gatunek charakteryzuje się unikalnymi dla siebie właściwościami. Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, który jest najlepszy, ponieważ wszystko zależy od indywidualnych cech reklamy - prezentowanej treści i docelowej lokalizacji instalacji reklamowej. Banery, które nieustannie cieszą się ogromną popularnością, to m.in.:

  • banery reklamowe blackout - wykonane są ze specjalnej tkaniny syntetycznej, która uniemożliwia przedostawanie się promieni słonecznych. Jeśli baner ma być zawieszony nisko lub bezpośrednio za nim będzie znajdowało się podparcie, nie warto wybierać tej formy. Jeżeli jednak rozważa się nadruk obustronny lub osadzenie reklamy w powietrzu, wtedy nie ma lepszej propozycji od tej.
  • banery z frontlight - tkanina poliestrowa frontlight jest bardzo popularnym wyborem. Na uwagę zasługuje wysoka uniwersalność zastosowania oraz wytrzymałość, którą zawdzięczamy powlekaniu PCV.
  • siatka mesh - materiał przypominający tkaninę, siatka mesh, charakteryzuje się drobnymi, regularnie rozsianymi otworami, przepuszczającymi światło. Jest jednak niezwykle lekka i elastyczna, gwarantując przy tym doskonałe odwzorowanie intensywnych barw.
  • reklamy polipropylenowe - mniej popularny materiał na banery, stosunkowo tani, ale niezbyt wytrzymały. Może być uzasadnionym ekonomicznie wyborem, jeżeli baner ma być umieszczony wewnątrz budynku.

  Więcej informacji na temat banerów reklamowych można znaleźć na stronie: https://www.drukarniaonline.pl/product/print/1735/banery.  

  Banery reklamowe - podświetlane i odblaskowe

  Banery reklamowe mogą występować w przeróżnej formie. Tradycyjne druki przestrzenne niestety nie będą widoczne po zachodzie słońca bez odpowiedniego oświetlenia. Widoczność w dużej mierze zależy więc od lokalizacji docelowej. Bardzo często jednak stelaż lub inne miejsce montażu nie ma osobnego podświetlenia. W takiej sytuacji nie wszystkie materiały się sprawdzą. Na podświetlenie warto postawić wtedy, gdy nasz baner ma zdobić chociażby spotkania, koncerty, celebracje i imprezy na świeżym powietrzu.

  Idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach będzie zdecydowanie się na zakup baneru podświetlanego lub odblaskowego. Tego typu banery reklamowe będą trwałym nośnikiem przekazywanej informacji marketingowej bez względu na oświetlenie zewnętrzne. Ogromnym atutem jest jednak możliwość wykorzystania elementu światła w przekazie reklamy. Otwiera to drzwi do wielu ciekawych aranżacji, które łatwiej zapadną odbiorcom w pamięć. 

  Artykuł załadowany: 0.4376 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022