REKLAMAA1 Pizzeria105  13.11.2021 - 12.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 września 2021, 12:20

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Włosy dla każdej kobiety są bardzo ważnym elementem jej wyglądu. Chcą one, aby ich włosy były gęste, mocne i lśniące. Niestety jak to w życiu bywa, wiele kobiet zmaga się z problemami związanymi z włosami.

  Do najczęstszych zaliczymy łamanie się, rozdwojone końcówki czy też ogólną słabość włosów. Wpływ na to ma wiele różnych czynników, między innymi warunki atmosferyczne, którym poddawane są nasze włosy. Mowa tutaj o intensywnym słońcu czy też mocnym wietrze. Oprócz tego wiele kobiet używa urządzeń i kosmetyków do stylizacji włosów, one też mają zły wpływ. Kolejnym elementem wpływającym na włosy jest zła dieta. Jak widać, na część tych rzeczy możemy wpłynąć, ale część jest poza naszym zasięgiem. Nie oznacza, to jednak, że mamy się poddać i chodzić w zniszczonych włosach. Z pomocą przychodzą nam profesjonalne odżywki do pielęgnacji włosów zniszczonych.

  Jak stosować odżywki do włosów?

  Odżywka jest kosmetykiem, który stosowany jest codziennie. Mimo tego czasem warto zweryfikować swoją wiedzę i sprawdzić, czy dobrze używamy odżywki. Jeżeli będziemy to robić nieprawidłowo, to nasze włosy pozostaną zniszczone. Po pierwsze, odżywkę nakładamy na wilgotne włosy, ale należy pamiętać, że nie powinna ona być nakładania bezpośrednio po tym jak spłuczemy szampon. Włosy powinny zostać wyciśnięte, a nie wytarte. Dlaczego nie wolno nakładać odżywki do włosów na mokre włosy? Ponieważ woda rozpuści odżywkę i obniży jej skuteczność. Dobra odżywka nie musi być nakładana w dużej ilości. Odżywka powinna być nałożona tylko na włosy, a nie na skórę. Szeroką ofertę odżywek znajdziecie na stronie https://hairpro.pl/odzywki-do-wlosow-3.

  Odżywki do różnych rodzajów włosów

  Jak mówi powiedzenie, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Nie inaczej jest w przypadku odżywek. Na rynku znajdziemy dostępna odżywki, dla różnych rodzajów włosów. Poznajmy je:

  Odżywki do włosów suchych i włosów zniszczonych

  Podstawowym zadaniem tej odżywki jest nawilżenie włosów. W przypadku tych odżywek warto wybrać takie, które zatrzymują wodę w całej strukturze włosów. Takie działanie sprawi, że nasze włosy będą nawilżone, będą błyszczały i nie będę się rozdwajały.

  Odżywki do włosów farbowanych

  Podstawową funkcją włosów jest ochrona kolorów oraz nadanie połysku. Odżywka również regeneruje ubytki i uszkodzenia spowodowane farbowaniem.

  Odżywki do włosów normalnych i włosów kręconych

  Włosy normalne nie potrzebują specjalnego traktowania. Zazwyczaj wystarczy podstawowe zadbanie o nie i będę miękki i puszyste.

  Odżywki do włosów przetłuszczających się

  Przetłuszczające się włosy to problem wielu kobiet, dlatego warto skorzystać z odżywki, która nawilży włosy i je zregeneruje. Pomoże również w pozbyciu się nadmiaru sebum, które odpowiada za przetłuszczanie.

  Jak widać, jest wiele sposób, aby zadbać o swoje włosy.

  Artykuł załadowany: 0.4359 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021