REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Pożyczki i kredyty to dla wielu z nas chleb powszedni. Odsetek Polaków, którzy decydują się na pożyczenie pieniędzy, cały czas rośnie. Należy zadać sobie pytanie, czy dostatecznie dużo wiem o tym, co należy przygotować, aby wziąć kredyt? Jakie dokumenty są potrzebne? Czy można wziąć pożyczkę bez zaświadczeń. Tego wszystkiego dowiedzą się Państwo w tekście poniżej.

  Każdy z nas choć raz w życiu od zaraz potrzebował dodatkowych środków finansowych. W takiej sytuacji pierwsze co nam przychodzi na myśl to pomysł wzięcia kredytu lub pożyczki. Najczęstszymi powodami, które często zmuszają nas do podjęcia takiej decyzji jest: naprawa samochodu, remont domu czy nieprzewidziana choroba lub wypadek. Podane przykłady są zdarzeniami nieprzewidywalnymi, mało kto ma już wcześniej odłożone pieniądze na tzw. "czarną godzinę". Z tego powodu pożyczki wydają się nam tak kuszącą ofertą. 

  Jakie dokumenty są nam potrzebne, aby wziąć kredyt?

  Po pierwsze, dowód osobisty

  Dowód osobisty jest podstawową rzeczą w momencie wnioskowania o kredyt osobisty. Jakie dane z dowodu będą potrzebne przedstawicielowi banku, aby ten mógł umieścić je w umowie kredytu? Będzie to oczywiście imię i nazwisko osoby starającej się o kredyt, PESEL oraz numer i seria dowodu. Na tej podstawie bank będzie mógł potwierdzić tożsamość kredytobiorcy. 

  Po drugie, wniosek o kredyt

  Wniosek o kredyt możemy wypełnić w dwojaki sposób, przez internet bądź w placówce banku. Zarówno pierwszy i drugi sposób jest tak samo łatwy i wygodny. Jeżeli decydujemy się, aby złożyć wniosek przez internet, należy wybrać dany bank i znaleźć odpowiedni dokument do wypełnienia. Następnie trzeba kliknąć przycisk ,,weź kredyt'' i po przekierowaniu nas na odpowiednią stronę, wypisać odpowiednie dane. Po określonym czasie dostaniemy telefon od pracownika banku, który będzie chciał dopełnić z nami resztę formalności. W przypadku pofatygowania się osobiście do placówki banku, od razu dostajemy do wypełnienia odpowiedni dokument. Resztę danych uzupełnia pracownik banku, wpisując je przy nas w systemie, a później drukuje je i udostępnia do podpisania. 

  Ostatnią rzeczą jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub zarobkach

  Zaświadczenia o zatrudnieniu jest dowodem na to, że posiadamy stałe dochody i potwierdza kwotę, jaką zadeklarowaliśmy we wniosku. Możemy się o nie postarać w dziale HR firmy, w której pracujemy, a następnie dać do podpisania odpowiedniej osobie z tego działu lub naszemu szefowi. Zaświadczenie o zatrudnieniu czasem może okazać się niewystarczające, wtedy potrzebne będzie zaświadczenie o zarobkach, które może być równie potrzebne. Bank może poprosić nas o wyciąg z konta z ostatnich trzech bądź sześciu miesięcy. 

  Na czym polegają pożyczki bez zaświadczeń?

  Pożyczki bez zaświadczeń mogą stanowić ciekawą alternatywę z tego względu, iż nie powodują one większych problemów z zaakceptowaniem wniosku w przypadku większości osób. Skutkuje to wyższym poziomem przyznawania pożyczek. Polecamy stronę https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-bez-zaswiadczen-o-zarobkach/, gdzie można sprawdzić najkorzystniejsze pożyczki bez zaświadczeń. Przedstawiane powyżej pożyczki, stają się coraz popularniejsze nie bez powodu. Dobra oferta zawsze przyciągnie wielu usługobiorców. 

  Artykuł załadowany: 0.2266 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020