REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 czerwca 2020, 11:58

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Chcesz nawiązać współpracę z niewielkim przedsiębiorstwem i zależy Ci na tym, żeby zrobić dobre wrażenie? W biznesie, jak w życiu, mile widziane są drobne, niezobowiązujące upominki. Jednak nie mogą być zbyt oklepane, nudne lub po prostu bezużyteczne. Dobrze przemyślany prezent może przynieść zyski w postaci nowych transakcji i klientów. Zatem jakie artykuły reklamowe z nadrukiem wybrać?

  Rola gadżetów reklamowych w biznesie

  Na rynku istnieje bardzo dużo produktów, które można spersonalizować i wykorzystać jako upominek firmowy. Potencjał, jaki drzemie w takich artykułach, został doceniony bardzo dawno temu – na pewno wiele osób pamięta koszulki z nadrukiem popularnych postaci z bajek czy czapek z logo napojów gazowanych. Dawniej to był towar luksusowy. Obecnie, prawie każde przedsiębiorstwo może pochwalić się szeroką gamą własnych produktów marketingowych. I to jest bardzo dobry trend! Dzięki gadżetom reklamowym z nadrukiem buduje się świadomość marki i jej pozycję na rynku.

  Dopasowany prezent to udany upominek firmowy

  Zanim podarujesz komuś gadżet z logo firmy, odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań.

  • Czym zajmuje się dane przedsiębiorstwo?
  • Czego potrzebuje?
  • Jaki gadżet pasuje do Waszych firm? Czy macie jakiś punkt wspólny lub czy jesteście sobie potrzebni?
  • Ile możesz wydać na prezenty?

  Jak podkreśla ekspert firmy OpenGift, specjalizującej się w produkcji artykułów reklamowych z nadrukiem: - Nie wystarczy podarować smyczy i kubka z logo. Musi stać za tym historia, jakiś przekaz lub uzasadniona myśl, która sprawi, że klient zauważy firmę i doceni trud, który został włożony w stworzenie tego produktu.

  Co podarować małej firmie?

  Jeśli chcesz zaprosić innego przedsiębiorcę do współpracy, to wręcz mu na przykład personalizowane artykuły spożywcze. Możesz sięgnąć, np. po kosz prezentowy. Producenci stworzyli kilka wariantów tego gadżetu reklamowego dla firm. Wśród propozycji znajdziesz kosze, które zawierają:

  • mix słodyczy i kwiatów,
  • kawę i herbatę,
  • słodkie wyroby popularnych marek.

  W małych przedsiębiorstwach pracuje zazwyczaj niewiele osób, dlatego warto rozważyć pomysł obdarowania każdego pracownika. Jeśli przekracza to Twoje możliwości finansowe, pomyśl, chociaż o niewielkich, słodkich upominkach firmowych, np. personalizowanych krówkach,  które dostępne są na: https://www.opengift.pl/.

  Kosz prezentowy - mix słodyczy

  Oryginalny gadżet reklamowy z nadrukiem dla średniej firmy

  Właściciele średnich firm z pewnością docenią... produkty elektroniczne! Pendrive, powerbank, słuchawki, głośniki, lampki – te i wiele więcej akcesoriów znajdziesz na stronach wytwórców artykułów promocyjnych. Popularność urządzeń elektronicznych rośnie z roku na rok. Wynika to z tego, że takie gadżety reklamowe z nadrukiem to:

  • bardzo użyteczny upominek,
  • stylowy dodatek,
  • skuteczna reklama.

  Każdego z tych urządzeń używa się regularnie – nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Dyskretne logo umieszczone na nich ma za zadanie stale przypominać partnerowi nazwę Twojej firmy.

  Płaski Powerbank 4000mAh

  Sięgnij po klasyczne gadżety dla małych i średnich firm

  Nie masz pomysłu na to, co mógłbyś podarować swojemu przyszłemu wspólnikowi? Co powiesz na artykuły biurowe, takie jak notatniki, kalendarze, teczki, kredki, długopisy lub wizytowniki? Każdy z tych produktów może zostać spersonalizowany według Twojego życzenia. Na notesach można umieścić zabawny tekst, na długopisie logo z nazwą firmy, a na kalkulatorze wesołą grafikę.

  Artykułu biurowe to stale wybierany gadżet z logo firmy, dlatego że:

  • pasuje do każdego profilu danej marki,
  • sprawdzi się w codziennych i zawodowych sytuacjach,
  • jest użyteczny i z pewnością zostanie wykorzystany.

  Takie produkty doceni każdy przedsiębiorca, niezależnie od wielkości firmy, którą prowadzi.

  Notatnik ze spiralą

  Podarowanie odpowiedniego gadżetu reklamowego to nie taka prosta sprawa. Jednak zrobisz to mądrze, Twoje działania marketingowe na pewno przyniosą sukces! Więcej pomysłów na gadżety reklamowe znajdziesz w tym wpisie na portalu egospodarka.pl.

  Artykuł załadowany: 0.2428 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN-02-07----31-12-2020---DODATKOWO