REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Zimą wszystkie domowe i żyjące obok nas zwierzęta wymagają szczególnej opieki ze strony człowieka. Odpowiedzialny posiadacz psa, kota, królika, gryzoni, ptaków czy rybek zawsze wie, co dobre dla swojego pupila. Gdzie kupić najlepszą karmę i akcesoria w dobrej cenie?

  Zwierzę w domu to członek rodziny. Wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego życia, szczególnie, gdy czworonożny lub dwunożny przyjaciel jest z nami od lat. Kluczowe w pielęgnacji jest odpowiednie odżywanie, dbanie o czystość zwierzaka i - oczywiście - poświęcenie mu czasu na zabawę.

  W Auchan Ursynów też pracują miłośnicy zwierząt, dlatego w sklepie przy ul. Puławskiej 427 nie może zabraknąć dużego wyboru karmy i akcesoriów dla naszych pupili. Na półkach w dziale zwierzęcym znajdziemy posłania, klatki, smycze czy drapaki. Są produkty dla psów, kotów, rybek, królików, gryzoni oraz ptaków.

  Dobrze odżywiony zwierzak to zdrowy zwierzak 

  W ostatnim czasie dział z produktami "Animals" wzbogacił się o karmę kolejnej uznanej marki. - Wprowadziliśmy do sprzedaży pokarm dla kotów i psów marki Imperial Animals. W sklepie Auchan Ursynów znajdą Państwo w sumie ponad 800 produktów do karmienia zwierząt - mówią pracownicy Auchan.

  Zaletami nowej marki w ofercie ursynowskie sklepu są: jedno źródło białka o wysokiej jego zawartości (indyk i kaczka) co pomaga zredukować reakcje alergiczne. Z kolei jedynym źródłem węglowodanów jest ryż, który jest lekkostrawny, nie zawiera glutenu oraz również nie jest alergenem, w przeciwieństwie do soi, kukurydzy czy pszenicy.

  Karmy Imperial Animals są wzbogacane o witaminy i mikroelementy wspierające układ odpornościowy naszych pupili. Kwasy Omega 3 i 6 oraz cynk pomagają w utrzymaniu pięknej sierści i zdrowej skóry a glukozamina i chondroityna wspierają stawy. Dodajmy, że produkty Imperial Animals z oferty Auchan Ursynów nie zawierają sztucznych barwników, polepszaczy smaku, konserwantów, jajek oraz nabiału. Możemy je więc - jako wielcy miłośnicy zwierząt - z czystym sumieniem polecić każdemu posiadaczowi psa lub kota.

  Pamiętajmy też o ptakach zimujących w naszej okolicy, które w tym czasie mają dużo problemów ze znalezieniem pożywienia. W sklepie Auchan Ursynów znaleźć można ponad 40 artykułów dla ptaków zimujących - specjalne mieszkanki ziaren. Pamiętajmy, pod żadnym pozorem nie karmimy ptaków pieczywem!

  Artykuł załadowany: 0.4012 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022