REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Pościel wpływa na jakość wypoczynku, ta zasada dotyczy zarówno dorosłych, jak i dzieci. W przypadku maluszków w sposób szczególny powinniśmy zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz bezpieczeństwo stosowania danego wyrobu tekstylnego. Młody człowiek nierzadko bowiem brudzi prześcieradło, przez co to musi wykazać się wytrzymałością na częste pranie. Ważne też, aby substancje wykorzystane przy jego produkcji, w tym barwniki, nie wykazywały właściwości drażniących, toksycznych czy alergizujących. W naszym artykule podpowiadamy, jakie powinno być odpowiednie prześcieradło dla dziecka.

  Wygodne prześcieradło dziecięce to podstawa!

  Zbyt szorstki i sztywny materiał może okazać się nie do zniesienia dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci. Maluszek posiada cienką i wrażliwą skórę, przez co wyraźnie odczuwa każdy twardszy szew czy nieprzyjemną strukturę materiału. Wygodne prześcieradło dziecięce stanowi podstawę wyposażenia sypialni młodego człowieka. W tej roli bardzo dobrze może sprawdzić się produkt wykonany w 100% z bawełny. Klucz do sukcesu stanowi odpowiednia gramatura. Ta informuje nas o masie tkaniny przypadającej na metr kwadratowy powierzchni. Im jest ona wyższa, tym większą wytrzymałością mechaniczną może pochwalić się dany materiał. Niestety, w przypadku bawełny idzie to w parze ze sztywnością i szorstkością. Z kolei prześcieradło dla dziecka uszyte z bawełny o niskiej gramaturze bardzo szybko ulegnie zniszczeniu wskutek częstego prania. Wartość gramatury warto wypośrodkować, aby materiał pozostawał lekki i delikatny w dotyku, a zarazem wykazywał się wytrzymałością mechaniczną.

  Prześcieradło dla dziecka powinno być przewiewne!

  Prześcieradło z włókien syntetycznych, vide poliester, nie zapewnia prawidłowej cyrkulacji powietrza. W rezultacie organizm dziecka w takiej pościeli przegrzewa się i poci, przez co młody człowiek odczuwa ogromny dyskomfort i budzi się z płaczem. Aby zapewnić mu spokojny wypoczynek, należy postawić na przewiewne prześcieradło dla dziecka. W tej roli doskonale sprawdzi się pościel bawełniana. Sklep internetowy posciel-szpulka.pl oferuje bezpieczne prześcieradło dla dziecka wykonane w 100% z bawełny. To doskonale przepuszcza powietrze, ponadto wykazuje właściwości higroskopijne, przez co pochłania wilgoć. W rezultacie młody człowiek nie poci się przy takim prześcieradle nawet w upalne dni.

  Wytrzymałe prześcieradło bawełniane przetrwa niejedno pranie!

  Prześcieradło dziecięce wymaga częstego prania. Z jednej strony młodzi ludzie często ją brudzą, m.in. spożywanym jedzeniem, z drugiej wiele maluchów zmaga się z alergią na roztocza kurzu domowego. Z tego powodu troskliwi rodzice regularnie piorą prześcieradła i poszewki. Aby te nie zniszczyły się przedwcześnie, warto zainwestować nieco więcej w pościel dziecięcą. Kupując prześcieradło bawełniane o odpowiedniej gramaturze, które zostało wyprodukowane przez polską firmę, zyskujesz wytrzymałe tekstylia. Prześcieradła dziecięce oferowane przez posciel-szpulka.pl nie tracą swoich nasyconych odcieni nawet podczas częstego prania w 90 stopniach Celsjusza. Wspomniana temperatura eliminuje roztocza kurzu domowego, w których odchodach zawarte są silnie alergizujące białka

  Kolorowe prześcieradło z bawełny stymuluje dziecięcą wyobraźnię

  Dzieci lubią kolorową pościel, ponieważ ta pobudza ich wyobraźnię. Oczywiście inne preferencje ma 3-latek, a inne 15-latek, warto jednak podkreślić, iż młodzi ludzie nie boją się szalonych odcieni. Każde dziecko ma swój ulubiony kolor, który warto przemycić do jego sypialni. To niewątpliwie sprawi mu przyjemność i ułatwi zasypianie. Prześcieradła dziecięce w wielu ciekawych odcieniach znajdziesz na stronie polskiego producenta: posciel-szpulka.pl.

  Jakie powinno być odpowiednie prześcieradło dla dziecka? Jego grubość dostosuj do pory roku!

  Latem potrzebujemy cieńszej pościeli niż zimą. Dobrze, gdy producent oferuje nam prześcieradła różniące się grubością. To pozwala nam znaleźć rozwiązanie do pokoju dziecięcego adekwatne do aktualnej pory roku. Zbyt grube prześcieradło bawełniane może wpływać negatywnie na wypoczynek młodego człowieka, zwłaszcza latem i późną wiosną. Na szczęście coraz więcej firm dostrzega potrzeby konsumentów. Rodziców z pewnością ucieszy wiadomość, że na stronie posciel-szpulka.pl znajdą prześcieradła dla dzieci różniące się grubością.

  Prześcieradło dla dziecka dopasowane do wymiarów materaca

  Wybierając prześcieradło dla dziecka, należy uwzględnić wymiary materaca, na którym śpi. Zbyt duże będzie się nieestetycznie marszczyć i zwisać, a młody człowiek może się w nie zaplątać podczas snu. Natomiast za małe zacznie się zwijać i gnieść naszą pociechę, powodując wybudzenie w środku nocy. W związku z tym warto dokładnie zmierzyć materac (jego długość, szerokość i wysokość)

  Postaw na polskie prześcieradła dziecięce wysokiej jakości!

  Czy wiesz, że kupując polskie prześcieradła dziecięce, nie tylko wspierasz rodzimą gospodarkę, ale też zazwyczaj zyskujesz produkt wysokiej jakości? Jest on może nieco droższy, natomiast służy nam zdecydowanie dłużej. Na komforcie i jakości wypoczynku dzieci nie warto oszczędzać. Wie o tym każdy rodzic, który choć raz musiał usypiać malucha, który nagle wybudził się w środku nocy.

  Artykuł załadowany: 0.3363 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022