REKLAMAA1 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 października 2015, 13:15 komentarzy 2

  Klaudia Ziółkowska

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (KZ)

  Czym jest motywacja? Jak sprzedać się na rozmowie rekrutacyjnej? Lepiej narzekać czy być nadmiernym optymistą? Odpowiedzi na te pytania ursynowianie poznali podczas seminarium zorganizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej.

  Sala ursynowskiego ratusza wypełniła się po brzegi - Ośrodek Opieki Społecznej zorganizował seminarium dla osób, które szukają pracy lub chcą zmienić dotychczasowe zajęcie.

  Uczestnicy dowiedzieli się jakich kompetencji poszukują dziś pracodawcy, jak założyć własny biznes, poznali też tajniki autoprezentacji. - To, w jaki sposób się sprzedamy jest często ważniejsze od naszego CV - mówiła jedna z prelegentek - Aleksandra Głąb. - Dobra autoprezentacja może zatuszować nasze niedoskonałości.

  Mieszkańcy dowiedzieli się czym jest skuteczna motywacja i skąd czerpać zachętę do konsekwentnego realizowania swoich planów. Prelegenci urozmaicali seminarium ciekawymi anegdotami. - Pewien grafik przyszedł do firmy mojego znajomego, aby zapytać o pracę. Nie było dla niego posady, powiedział, że będzie się przypominał. Przychodził przez pół roku, co tydzień. Co najlepsze został zatrudniony dopiero, wtedy kiedy nie mógł przyjść i... zadzwonił, żeby zapowiedzieć swoją nieobecność - opowiadał Witold Siekierzyński.

  Ze spotkania skorzystali bezrobotni mieszkańcy dzielnicy, studenci oraz osoby zainteresowane otworzeniem własnej firmy. - Ciekawe tematy, świetny sposób przedstawienia aktualnych trendów na rynku, miła atmosfera - mówi Anna. - Nie żałuję, że przyszłam, dowiedziałam się wielu ciekawostek, które na pewno wykorzystam.

  A jak odnieść sukces na rozmowie rekrutacyjnej czy w wymarzonej pracy? - Z doświadczenia wiem, że gorzej wypadają... nadmierni optymiści, ponieważ są nastawieni na sukces, a kiedy coś pójdzie nie tak, nie potrafią sobie poradzić - kwituje Witold Siekierzyński.

  Spotkanie odbyło się w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Organizatorem seminarium był Ośrodek Opieki Społecznej Dzielnicy Ursynów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~mist 2 ponad rok temu

   O tym trzeba informować PRZED a nie po.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~REDAKCJA 1 ponad rok temuocena: 67% 

   Wszystkie imprezy są zapowiadane w kalendarzu imprez z odpowiednim wyprzedzeniem. Pozdrawiamy - Redakcja

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3812 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021