REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 sierpnia 2022, 11:27

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Podstawową potrzebą niemowlaka jest sen. Dlatego, aby zapewnić mu komfort oraz bezpieczeństwo, rodzice powinni dokonać wyboru odpowiedniego łóżeczka. Zastanawiasz się jakiej wielkości łóżeczko wybrać?

  Już od pierwszych dni życia maluch potrzebuje poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego wybór odpowiedniego łóżeczka wielu rodzicom spędza sen z powiek. Decyzja nie jest łatwa, ponieważ ilość dostępnych modeli jest naprawdę ogromna.

  Sprawdź łóżeczka dziecięce na klups.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo wyjątkowych propozycji o doskonałej jakości wykonania.

  Kluczową kwestią podczas wyboru łóżeczka dla dziecka są jego rozmiary.

  Łóżeczko 120x60 cm

  Na początku rodzice decydują się najczęściej na łóżeczko o wymiarach 120x60 cm, czyli długie na 120 cm i szerokie na 60 cm. To standardowe wymiary, które zapewniają komfort snu oraz odpowiednią przestrzeń.

  Łóżeczko o tych gabarytach łatwo dopasować do większości pomieszczeń. Jest wygodne i funkcjonalne. Posłuży dziecku do około trzeciego roku życia.

  Łóżeczko 140x70 cm

  Jeżeli myślicie o urządzeniu od razu pokoju dla dziecka, idealnym rozwiązaniem jest wybór łóżka o wymiarach 140x70 cm. Takie łóżeczko posłuży dziecku do siódmego roku życia. Niektóre modele można przekształcić w tapczanik – w efekcie kolejnym zakupem będzie dopiero łóżko młodzieżowe.

  Łóżeczka w tym wymiarze rosną razem z Twoim dzieckiem. Cieszą się one dużą popularnością. Dodatkową zaletą łóżeczek 140x70 cm jest wysuwana szuflada, która bez problemu pomieści pościel.

  Łóżeczko dostawne 90x40 cm

  Łóżeczko dostawne 90x40 cm jest dobrym rozwiązaniem dla rodziców, którzy mają małe mieszkanie i brakuje im miejsca w sypialni, jednak chcą mieć maleństwo w nocy przy sobie. Jeśli nie planujemy spać z dzieckiem w jednym łóżku, ale na samym początku chcemy czuwać podczas jego snu, łóżeczko dostawne 90x40 sprawdzi się idealnie.

  Łóżeczko dostawne, jak sama nazwa wskazuje, dostawia się do łóżka w sypialni rodziców. Mocuje się je tak, aby się nie odsunęło. Dzięki temu każdy ma swoją przestrzeń do spania. Maluszek ma bezpieczne i komfortowe miejsce, a rodzice śpią tuż obok.

  Taki wymiar łóżeczka sprawdzi się przez kilka pierwszych miesięcy życia dziecka.

  Łóżeczko wielofunkcyjne

  Łóżeczko wielofunkcyjne o wymiarach 97x175x87 cm to połączenie łóżeczka dla maleństwa, przewijaka oraz komody. Idealnie sprawdzi się, jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce na dodatkowe szafki. Posiada pojemną szufladę na rolkowych prowadnicach. Zmieścisz w niej pościel oraz dodatkowe akcesoria maleństwa, a komodę wykorzystasz na ubrania. Wszystko będziesz mieć pod ręką.

  Łóżko+komoda Kompakt posiada 2 poziomy regulacji wysokości dna łóżeczka oraz wyciągane szczebelki. Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że w późniejszym okresie możesz przekształcić je w tapczanik.

  Łóżeczko może być proste, bez ozdób lub dodatkowego wyposażenia. Najważniejsze, aby zapewniało Twojemu dziecku bezpieczeństwo oraz komfort. Musi być stabilne i wykonane z naturalnych materiałów. Zaufaj specjalistom – dokonaj wyboru w firmie Klupś Meble Dziecięce. Znajdziesz tu model, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Możesz być pewny dobrej jakości produktu oraz tego, że mebel będzie służył przez długi czas.

  Artykuł załadowany: 0.5419 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022