REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Siódemka dziennikarzy, który dla rozrywki wzięli się za muzykę i... od lat wychodzi im to świetnie. A udowodnili to po raz kolejny podczas piątkowego koncertu na Dniach Ursynowa. 

  Gdyby słuchali ich politycy - oczywiście ich muzyki, a nie relacji reporterskich czy radiowych, którymi na co dzień się zajmują - to świat i Polska byłyby z pewnością weselsze... Poparzeni Kawą Trzy to trzecia piątkowa gwiazda Dni Ursynowa. Jeśli ktoś myślał, że tylko raper Kękę i Maleńczuk może liczyć na duże zainteresowanie publiczności, to szybko wyszedł z błędu. Zespół muzyczno-satyryczny ma szerokie rzesze fanów, a co druga przepytają przez nas osoba pod Kopą Cwila stwierdziła, że przyszła posłuchać właśnie Poparzonych.

  Zaczęło się od Jarosława K. - oczywiście Kreta. Pełną aluzji politycznych radosną piosenkę ursynowianie śpiewali razem z muzykami. Przy „Piosence do tańca” oczywiście wszyscy tańczyli, a przy zadedykowanej wszystkim paniom „Wezmę Cię” skakała cała górka. Było ją za to dobrze słychać przy „Byłaś dla mnie wszystkim”.

  O 21:30 na scenę Dni Ursynowa wyjdzie Maciej Maleńczuk z grupą Rhythm Section. Zabawa pod Kopą dopiero się rozkręca!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3583 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020