REKLAMAA1 SanGiovanni 01.03.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Zasłynęła z występów z grupą The Jet Set. Teraz prowadzi udaną karierę solową i zachwyca swoimi jazzowymi utworami w klimacie noir. Sasha Strunin wystąpiła w Ursynowskim Centrum Kultury “Alternatywy”.

  Bez pardonu, z przytupem i jazzowym brzmieniem. Sasha Strunin brylowała w niedzielę na deskach Ursynowskiego Centrum Kultury “Alternatywy”. Wparowała na scenę jak gdyby nigdy nic i od razu porwała publiczność swoim silnym, a jednocześnie delikatnym głosem.

  Strunin wraz ze swoim zespołem zagrała przed ursynowską publicznością kawałki ze swojego przedostatniego, docenionego przez krytyków albumu pt. “Woman in Black” nagranego we współpracy z amerykańskim trębaczem Garym Guthmanem. 

  Utrzymane w klimacie noir utwory były inspirowane Ameryką lat 40. Jak wspomniała artystka, były to czasu rozkwitu feminizmu, czasy, gdy kobieta mogła wreszcie “zapalić cygaro i wypić whisky na lodzie”. Tę inspirację artystka zawdzięcza swojej babci, która zarażała młodą Sashę światem swingu i jazzu.

  Podczas występu nie zabrakło żywszych utworów, jak np. “That’s Just How It Goes”, przy których nogi same rwą do szalonego tańca, ale także spokojnych ballad jak “Forbidden Love”, w których wokalistka pokazuje swoją spokojniejszą i bardziej intymną stronę.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5016 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022