REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 maja 2020, 06:27 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (policja)

  Dwaj Gruzini nocami spuszczali paliwo z koparek i ciężarówek na budowach na terenie Warszawy i okolic. Namierzyli ich ursynowscy policjanci, którzy zatrzymali ich w drodze na kolejną złodziejską akcję. 

  27-latek i jego o cztery lata starszy wspólnik planowali swój kolejny skok. Tym razem za cel obrali sobie ciężarówki firm budowlanych w Ostrowi Mazowieckiej. Wcześniej co najmniej 7 razy kradli paliwo z koparek i aut ciężarowych w Warszawie, m.in. na Ursynowie.

  O grasujących amatorach cudzego paliwa wiedzieli już ursynowscy policjanci, którzy postanowili pojechać śladem dwóch Gruzinów do Ostrowi. Poprosili tamtejszych policjantów o pomoc - zatrzymanie podejrzewanych jadących renault laguną do kontroli drogowej.

  Po dojechaniu na miejsce policjanci przeszukali samochód. Znaleźli kanistry, przewody do upuszczania paliwa oraz wytrychy do pokonywania zabezpieczeń w zbiornikach paliwowych.

  - Na podstawie zebranego materiału dowodowego obaj obywatele Gruzji usłyszeli prokuratorskie zarzuty. Na wniosek policjantów oraz prokuratora sąd zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci trzymiesięcznych aresztów. Teraz grożą im kary do 10 lat więzienia - mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~praktyk 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   Za dużo informacji o szajkach przestępców z Gruzji bezkarnie dokonujących wielokrotnych przestępstw w naszym kraju. Całkowity brak informacji, że Gruzini przygotowujący pierwsze przestępstwo są natychmiast prewencyjnie deportowani z Polski. Policja musi pilnie powiększyć sieć płatnych informatorów wśród tej nacji.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KoronaZiomek 1 2 miesiące temuocena: 83% 

   No tak, jak zawsze Gruzini. Gruzini to taka czarna wołga 21 wieku

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.347 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020