REKLAMAA1 SanGiovanni 01.05.2021 - 31.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 kwietnia 2021, 07:34 komentarzy 44

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Zamiast 13 nowych, masowych punktów szczepień w Warszawie będzie tylko... jeden i to pilotażowy. - Po prostu brak mi słów. Cała nasza praca, gotowość personelu, a wraz z nimi nadzieje na skuteczną walkę z wirusem i zaszczepienie Polaków mają zostać wyrzucone do kosza? - tak decyzję rządu komentuje Rafał Trzaskowski, prezydent stolicy.

  Rząd pochwalił się kolejnymi dostawami szczepionek. Pełnomocnik ds. programu szczepień Michał Dworczyk zapowiedział znaczne przyspieszenie szczepień. Namawiano też samorządy, by uruchamiały dodatkowe masowe punkty, w których będzie można przyjąć szczepionkę na Covid-19. 

  Wczoraj premier Mateusz Morawiecki oraz minister Dworczyk ogłosili, że do końca drugiego kwartału powinno zostać zaszczepionych nawet 27 mln osób, przynajmniej jedną dawką.

  Zamiast trzynastu będzie jeden?

  Na początku tygodnia miasto ogłosiło, że utworzy 13 takich punktów, w tym jeden największy - na stadionie Legii. Na Ursynowie miały powstać dwa - w Szkole Podstawowej nr 319 przy ul. ZWM oraz w Ursynowskim Centrum Kultury przy ul. Gandhi.

  - Policzyliśmy, że będziemy gotowi szczepić nawet 80 tysięcy warszawianek i warszawiaków tygodniowo. Tak, żeby jak najszybciej wyszczepić wszystkich chętnych mieszkańców. Ucieszyliśmy się, że kolejny raz my, samorządy, możemy pomóc w walce z pandemią - mówi prezydent Rafał Trzaskowski.

  W czwartek okazało się, że punkty zorganizowane przez samorządy mogą ruszyć nie 19 a 20 kwietnia. A w Warszawie - decyzją rządu - ma zostać otwarty tylko jeden punkt i to w ramach pilotażu. 

  - Pozostałe proponowane przez nas lokalizacje będą „badane” przez NFZ. I że „może” dołączą. W maju? Później? O ile będą szczepionki? - skomentował te decyzje prezydent Trzaskowski.

  - Po prostu brak mi słów. To rząd narzucił samorządom wyśrubowane terminy dla stworzenia punktów masowych szczepień. My stanęliśmy na wysokości zadania – zgłosiliśmy gotowość, aby otworzyć nie po 2, ale o wiele więcej takich miejsc, bo przecież wciąż jest mnóstwo roczników i grup w kolejce do szczepień! A teraz cała nasza praca, gotowość personelu, a wraz z nimi nadzieje na skuteczną walkę z wirusem i zaszczepienie Polaków mają zostać wyrzucone do kosza? - dodaje prezydent stolicy.

  Trzaskowski poprosił ministra zdrowia o spotkanie w sprawie punktów szczepień w stolicy. - Mam nadzieję, że wątpliwości uda się rozwiać i że będziemy mogli przyspieszyć ze szczepieniem Polek i Polaków. Współpracując. Choćby w tej jednej kwestii - kończył.

  "Problemem jest brak szczepionek, nie mocy przerobowych"

  Do wypowiedzi prezydenta Warszawy odniósł się w piątek rano minister Michał Dworczyk. Potwierdził, że w Warszawie może nie być tylu punktów ile planowało miasto.

  - Bo dzisiaj zasadniczym problemem jest brak szczepionek, a nie mocy przerobowych. Chodzi o stworzenie punktów tam, gdzie jest to potrzebne, a nie ze względów wizerunkowych czy jakichkolwiek innych - powiedział Dworczyk. Stwierdził, że w Warszawie mapę punków szczepień wystarczy uzupełnić o kilka punktów. - Nie ma sensu budować nowej olbrzymiej sieci - przekonywał.

  - Nie ma mowy o intencjonalnych złych, nieprzyjaznych działaniach wobec samorządu, chodzi o stworzenie racjonalnej sieci placówek. Przedstawimy takie propozycje na początku przyszłego tygodnia - zapowiedział pełnomocnik ds. programu szczepień.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 98

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 8
   OBOJĘTNY
  • 9
   NIEPRZYDATNY
  • 30
   WKURZONY
  • 38
   BRAK SŁÓW

  44Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Qwert 44 miesiąc temuocena: 46% 

   Panie Trzaskowski. Jakie punkty szczepien? Wlasnie wrocilem z roweru. Odcinek od Wilanowa do Powsina i 90% rowerzystow popitala bez maseczek. A potem pretensje do calego swiata, ze 750 zgonow dziennie. Wyslij pan straz miejska, zamiast prdolic w kółko te smuty ze swoimi trollami.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Trewq 43 miesiąc temuocena: 61% 

   Serio prezydent miasta jest od pilnowania czy ludzie noszą maseczki? To kompetencje nawet bardziej policji (niż SM) czyli ministra spraw wewn - a wiec raczej kierunek rząd. Napisałeś?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 14 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~popieram PO 42 miesiąc temuocena: 48% 

   Rafał Trzaskowski zna wszystkich w Unii Europejskiej, więc niech załatwi w kwietniu 100 mln szczepionek. Wówczas powstanie wielokrotnie więcej punktów szczepień niż tylko 13. Jako ubiegłorocznemu kandydatowi na urząd prezydenta RP z pewnością zależy mu na zdrowiu i życiu Polaków.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Trewq 41 miesiąc temuocena: 61% 

   Oj marna ta prowokacja. To już takie macie zalecenia? Podszywanie się by niby pochwalić, nick tez musi być chwytliwy (ja bym się nawet i bardziej postarał)...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 14 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~popieram PO 40 miesiąc temuocena: 44% 

   Trewq - Haloursynów usunął mi 3 posty, więc stąd taki nick.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursyniak 39 miesiąc temuocena: 100% 

   @popieram PO, to nic dziwnego. W liczbie łapek w górę i w dół tu też się bardzo dziwne rzeczy dzieją. Dla eksperymentu, z trzech różnych komputerów i komórki, wszystko o różnych IP, oceniłem negatywnie jeden z komentarzy. A za godzinkę wpis ma tylko jedną łapkę w dół i kilkanaście w górę. Cuda, panie, cuda!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zeStolicy 38 miesiąc temuocena: 61% 

   PiS nie mógłby pozwolić na to, aby w stolicy powstało kilka punktów i by się można było szybko szczepić. Dla PiS im gorzej w Warszawie tym lepiej. Wiadomo dlaczego - to nie drugi Rzeszów. Ale mam nadzieje, ze i w Rzeszowie PiS dostanie lokalny łomot. Przetrwać ten wielki błąd systemu!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawski_podatnik 37 miesiąc temuocena: 32% 

   Trzaskowski znów sieje ferment. Zdziwiłem się, że tak nagle chce współpracować z rządem, a on tymczasem zastawiał sidła. Widzę, że warszawskie zakochane w Rafałku lemingi dały się złapać i łykają wszystkie jego kłamstwa.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 36 miesiąc temuocena: 63% 

   PISlam..........patologia szerząca nienawiść,która zafundowała nam najwyższą inflację po roku 89. Notoryczne wałki i próby sterowania polityką godne putina. Antypolska patologia.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Qwert 35 miesiąc temuocena: 39% 

   Chlopcze, ile ty masz lat. Co ty kutwa wiesz o inflacji, jak pod koniec lat 90 ych stopy procentowe wynosiły 20%. Banda platnej peowskiej patologii bedzie tu pitolic swoje smuty, myslac ze ludzie zapomna 8 lat rzadów PO, i zebysmy zarli szczaw i mirabelki.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ale jaja Ale jaja 34 miesiąc temuocena: 44% 

   Gorąca miłość lemingów do Trzaskowskiego kwitnie , nie osłabiły jej nawet kilkusetzłotowe podwyżki za śmieci. Łykają każdą socjotechnikę jak pelikany. On by warszawiakom nieba przychylił ale zły PIS nie pozwala.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 33 miesiąc temuocena: 62% 

   Kolejny biedny, sfrustrowany pisowski troll, który oczywiście wszystko wie najlepiej, a inni to głupie lemingi. Ech. A potem takie coś idzie głosować i mamy co mamy.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 29 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ale jaja Ale jaja 32 miesiąc temuocena: 35% 

   ~ jako nie kompromituj się , to w co wierzy twoja sekta nie oznacza że tak jest naprawdę , mieliście 8 lat na budowanie "raju" , jak się skończyło każdy wie , na szczęście większość w Polsce to rozsądni ludzie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 15 28 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AleBerety 31 miesiąc temuocena: 71% 

   @ale jaja - tak, większość to rozsądni ludzie. W Warszawie, na Ursynowie itp. gdzie PiS dostawał i dostał tez ostatnio ostry łomot, w wyborach każdego szczebla (od sprzymierzeńca PIS Guziała, po byleJakiego, radnych, posłów, senatorów itp). A ty łykasz każda socjotechnikę jak pelikan - oczywiściem wg Ciebie rząd PIS i przepisy uchwalone nie mają żadnego związku z tym, co dzieje się ze śmieciami w Warszawie oraz tym, że opłata za śmieci nie może być powiązana z ich ilością. Hasło klucz: JEDEN WIELKI BŁĄD SYSTEMU - mam nadzieję, że nie trzeba wyjaśniać o co chodzi, ale liczę, że niedługo błąd się uda rozwiązać.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 27 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 30 miesiąc temuocena: 74% 

   Ty, jaja, ale skąd ty wiesz jaka jest moja sekta? Typowy pisior, który uważa ze są tylko my i oni? Żałosne. Poza tym powinieneś wiedzieć, ze większość ludzi nie głosowała na pis w ostatnich wyborach, wiec klep się dalej po pleckach, klep.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 23 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 29 miesiąc temuocena: 74% 

   PISlamski lemingu. Dałeś już na tacę swojemu uzurpatorowi z Żoliborza dla jego toruńskiego sługi,któremu bezdomni rozdają limuzyny????? Wyp....j stąd ze swoją nienawiścią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Łykasz ćwierćwałku KAŻDĄ propagandę swojej sekty ciemnogrodzkiej smoleńskiej od świętej brzozy. Jak tam dwie wierze uzurpatora żoliborskiego,,a także obajtek, cwaniak z torunia i wielu innych??????? Za rządów PISlamu mamy najwyższą inflację od 89 roku. Głupota i hipokryzja PISlamisty jest równa tylko putinowskiej. Patologia.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 23 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~paskudne ataki 28 miesiąc temuocena: 30% 

   Co to za biznes z tymi masowymi punktami szczepień ? Takie parcie ! Szczepienia w niezasiedlonym obiekcie , obok punktu pobierania wymazów COVD-19 , albo w szkole, przedszkolu, czy na poczcie, czy w siłowni ? Coś tu pachnie dużym interesem. A zlot politycznych komentatorów , ujadających przy tej okazji na PiS owski rząd , potwierdza , że płaczą po utraconych szansach na niezły dla siebie BIZNES.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~piękne ataki 27 miesiąc temuocena: 75% 

   Dokładnie, PiS płacze po utraconych szansach od kiedy zaczęto trochę patrzec na ich ręce. Ale czas rozliczeń dopiero przyjdzie. Na szczęście szybciej niż się to wszystkim wydaje!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 40 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowa 26 miesiąc temuocena: 69% 

   Przy władzy jaką ma obecnie PiS warszawskie punkty szczepień nie mogłyby powstać, bo na taki sukces prezydenta Trzaskowskiego nie mogliby sobie po prostu pozwolić. To jest prawdziwy powód. Będą torpedować każdy pomysł, byle obrzydzić lokalne władze mieszkańcom (nie dotyczy to oczywiście miast, gdzie władzę ma PiS lub Rzeszowa, gdzie zbliżają się lokalne wybory!). Podobnie zresztą robi i robił pisowski wojewoda - np. brak zgody na użytkowanie nowej drogi, byleby tylko mieszkańcy wkurzali się na burmistrza. Do tego dochodzi mniej kasy z budżetu i dziwne zasady jej przyznawania na pewne projekty. Po prostu PiS i jego komórki propagandowe, dzienie wspierane też przez TVP

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 55 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~polecam 25 miesiąc temuocena: 0% 

   Sukces Czaskowskiego ? Co z Czajką ? Jak tam opłaty za śmiecie , na których na całym świecie firmy śmieciowe się bogacą ? Co z ujawnionymi przekrętami w szpitalu Południowym ?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Trewq 24 miesiąc temuocena: 100% 

   Rozmawiamy o punktach szczepień. Na tym się skupmy. Władza centralna powinna wspierać lokalną. A u nas jest tak, ze rząd wspiera lokalną władze jeśli tylko jakiś spaslak z PiS jest burmistrzem lub piękna inaczej z PiS prezydentem czy wójtem. Nie mam teraz czasu poza tym to nie ten temat, ale... jesteś napewno gotowy na dluuuga listę „sukcesów” władzy centralnej i przekrętów na szczeblu ogólnopolskim? Wielki błąd systemu to tylko pierwszy z wielu punktów...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Qwert 23 miesiąc temuocena: 32% 

   Po co nam punkty szczepień, skoro są w Berlinie. Pewnie rząd po lamentach Pomaski odesłał szczepionki germańcon.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 42 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JPRDLE 22 miesiąc temuocena: 75% 

   To kłamca mordawiecki oddał szczepionki dla urzędników unijnych. Odesłał nawet polskich lekarzy aby szczepili... W kurvvizji nie mówili?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 27 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursyniak 21 miesiąc temuocena: 34% 

   Skąd tu tyle płatnych trolli z PO? Ten na dole ma rację, a go minusują. Była prośbą o jeden czy dwa punkty na całe miasto. A Trzaskowski wyznaczył 13. Czego ujadacze nie rozumiecie?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 61 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowa 20 miesiąc temuocena: 77% 

   Jeśli dla miast 100-200 tys. miałby być np .1 punkt to ile wg Ciebie powinno być dla miasta czy aglomeracji 2-4 mln?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 51 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursyniak 19 miesiąc temuocena: 25% 

   A wiesz, że obecnie w Warszawie jest 312 punktów szczepień? Tu chodzi o masowy punkt szczepień, 1 lub 2. Liczby szczepionek i tak nie przeskoczysz. Lepiej chyba zorganizować jeden duży punkt, który dziennie zaszczepi 2000 osób, a nie rozdrabniać to na kilkanaście punktów, które będą szczepić po kilkadziesiąt osób dziennie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 17 50 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowa 18 miesiąc temuocena: 78% 

   Wiem, że jest dużo punktów i wiem, że chodzi o masowe punkty szczepień - to nic nie zmienia w tym, o czym napisałem. Dla tak dużego miasta powinno być więcej punktów - to chyba proste, nawet dla PIS. Liczba szczepionek podobno nie jest problemem - zresztą nawet Pinokio mówi o nich z uśmiechem.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 49 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 17 miesiąc temuocena: 83% 

   Ty, ursyniak, jak ty jesteś taki mądry to wyjaśnij nam kotku, skoro w Warszawie jest 312 punktów szczepień to czemu twój rząd zablokował powstanie kolejnych 13 i to nie masowych jak twierdzisz. Przecież to kropla wśród pisowskiej wspaniałości. Jednym pierdem powinni to przyklepać a dali bana. Why?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 35 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursyniak 16 miesiąc temuocena: 20% 

   Jako, myszko... to tak samo twój rząd jak i mój. Chyba, że nie czujesz się Polakiem. Tak wybrali Polacy tym razem i taki mamy rząd. Będą nowe wybory i Polska będzie miała nowy rząd. Raz jednym się podoba rząd, raz innym. Ale zawsze jest to nasz polski rząd. Niezależnie czy premierem jest Kaczyński, Morawiecki, Tusk, Mazowiecki, Pawlak czy w przyszłości może Budka lub Hołownia. Jeśli zrozumiesz tę prostą zasadę, to daj znać. Wtedy wytłumaczę ci o co chodzi z punktami szczepień.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 15 miesiąc temuocena: 95% 

   @ursyniak - rozumiem prosta zasadę, ze to jest nasz rząd, a teraz wytłumacz mi te szczepienia

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 35 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowa 14 miesiąc temuocena: 82% 

   @Ursyniak - jestem Polakiem. Ale niestety muszę to powiedzieć: to nie jest mój rząd i zdecydowanie to nie jest mój prezydent Polski, bo nie chcę by Polska dalej się ośmieszała i cofała. Zakładam, że będą jeszcze odpowiadać za to co robią. Co zrobili. Mam nadzieję, że już za dużo zrobić nie będą mogli. Rząd plus te przystawki jak Pawłowicz, Piotrowicz i inne orły, włącznie z tymi co o tym wszystkim umiejętnie opowiadają w Wiadomościach.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 32 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursyniak 13 miesiąc temuocena: 42% 

   @jako cieszę się, że w zasadniczej sprawie się zgadzamy. Problemem w kraju ze szczepieniami są obecnie dwie sprawy: a) niedostatek szczepionek, b) niedostatek personelu medycznego. Aktualnie działające punkty szczepień wykorzystują 40% swojego potencjału. Są gotowe szczepić 2,5 raza więcej niż teraz. Czyli jest z grubsza zapas 400 małych punktów szczepień. Tę 12 dodatkowych jest niepotrzebne w Warszawie, a wprowadza zamieszanie takie jak choćby zablokowanie sali gimnastycznej i placu zabaw dzieciom że szkoły 319. I dojazdy i parkingi do tych punktów też pozostawiają wiele do życzenia. Pojawi się więcej szczepionek to punktów małych wystarczy. Chodzi o to, aby powstał 1 lub 2 duże punkty, jak ten na Legii - z dużą infrastrukturą, dobrym dojazdem i parkingiem. I tam trzeba szczepić masowo zdrowych, którzy nie potrzebują konsultacji z lekarzem. Masowe punkty szczepień będą miały dużą przepustowość przy ograniczonej liczbowo obsadzie medycznej (lekarskiej).

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursyniak 12 miesiąc temuocena: 61% 

   @Ursynowa, nie mnie oceniać twoją polskość, ale nie podoba mi się Twój stosunek do innych obywateli. Jeśli tak wybrał naród, to trzeba to szanować. Za 3 lata pewnie wygrają twoi ulubieńcy i wtedy byś chciał, aby druga część społeczeństwa szanowała nowego prezydenta, nowy rząd. Nie okazując szacunku innym obywatelom (nie politykom, nie ministrom, tylko tym co głosowali) nie zasługujesz, aby okazywać szacunek tobie. Pozostawiam cię na weekend z tą refleksją.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 14 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Trewq 11 miesiąc temuocena: 75% 

   Ursyniak - każdy nawet zdrowy - potrzebuje przy szczepieniu konsultacji lekarskiej a także krótkiej obserwacji po podaniu dawki

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 10 miesiąc temuocena: 60% 

   @Ursyniak - co do a) i b) to zgoda, co do reszty to nie. Tak, masowe punkty szczepień są potrzebne, z dojazdem, parkingiem, mogące obsłużyć wiele osób. Ale małe, "osiedlowe" punkty są również niezbędne. Nie muszą mieć parkingów, tylko być blisko ludzi. Bo nie każdy może jechać na Legię czy na Narodowy. A wciskanie dużej liczy osób w małe punkty kończy się ściskiem. Argument o zajęciu sali gimnastycznej dzieciom jest, sorry, do dupy, bo dzieci siedzą w domu. więc jeśli miasto chce otworzyć małe wygodne punkty i ma do nich obsadę, to powinni mieć taką możliwość. Blokowanie tego to idiotyzm.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursyniak 9 miesiąc temuocena: 54% 

   @jako - patrząc już tylko na nasze podwórko ursynowskie. Po co otwierać umiarkowanej wielkości punkt szczepień w SP319 skoro w najbliższym sąsiedztwie otwiera się nowy punkt szczepień w przychodni na Romera, a oprócz tego jeszcze 22 inne punkty w państwowych i prywatnych przychodniach na terenie całego Ursynowa. Nie wszystkie też dzieci siedzą w domach. Klasy 0-3 sporo w tym roku chodziły do szkoły i jako pierwsze (może już w kwietniu) mają wrócić do szkół. Zatem argument zasadny - dzieci w szkole, to nie robimy tam punktu szczepień. Bo ani to rozsądne, ani zdrowe dla obu stron.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pełowiaczek 8 miesiąc temuocena: 30% 

   Haha czyli pan prezydęt ze swoją ekipą wymyślili aż 13 punktów (szkoda ze nie 50) a teraz łka ze znowu wina rządu. Panie prezydęcie, było wymyślić 50 albo ze 100 takich punktów, zasięg waszego oburzenia byłby większy, może nawet Onet, kaka.press i TVN by zrobili pełne oburzenia reportaże. PS. Tematu opłaty za śmieci i tak tym nie przykryjesz

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 63 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~XENOMORF 7 miesiąc temuocena: 29% 

   Ja czytam Goscia Niedzielnego - prawdziwe rzetelne informacje. Onet, GW, oko to zaklamane komunistyczno-masonskie wypociny wspierane przez obcy komsiczy wywiad heheh. Nawet przez Xenomorfy.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 15 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowa 6 miesiąc temuocena: 76% 

   Termin "prezydęt" zastrzeżony jest zdecydowanie dla Andrzeja. A'propos przykrywania: czy udało się już przykryć im: 1) wielki błąd systemu, 2) Obajtka, 3) pracę księdza Szydło. Szykują się nowe tematy. m.in. wymiana na stanowiskach Polska Presse po tym, jak Obajtek kupił lokalne tytuły.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 39 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Qwert 5 miesiąc temuocena: 17% 

   A jakąż to prestiżową prace dostal ex ksiadz Szydło? Praca syna Tuska tez cie interesuje? Za PO, czy SLD nie obsadzali stanowisk w spółkach SP? Majatek np. Aleksandra Grada tez przeswietlales? Ktos jeszcze pamieta, jak Stasiek chcial sie sprawdzic w biznesie? Jedyne wyjscie to sprywatyzowac wszystko, zostawic tylko strategiczne.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowa 4 miesiąc temuocena: 84% 

   Jeszcze teraz PiS powinien przykrywać także Krysię Pawłowicz! Tak jak ona nie powinien zachowywać się żaden dorosły człowiek wobec dziecka. Już nie wspominam, że prawnik tym bardziej powinien być wyczulony na takie wpisy i ewentualne pozwy cywilne. A już prawnik, który aspiruje do pełnienia funkcji, gdzie wymagane jest doświadczenie prawnicze i wiedza? Odechciewa się komentować - mam nadzieje, że także wam, zwolennikom tej dobrej zmiany jest wstyd? Bo studentom prawa tak!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 38 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowa 3 miesiąc temuocena: 88% 

   @Qwert - nie chodzi o samą pracę, ale o ukrywanie się pod innym nazwiskiem. O to, że nagle pracę ma u Obajtka, a mamusia go tłumaczy, że przecież złożył CV jak każdy. Jak już widziałem tę głupią babę na jego mszy prymicyjnej jak mało nie pękała z samouwielbienia to wiedziałem, że z tego jeszcze będzie komedia. Nagle ksiądz przestał być księdzem, a Beatce nagle media się przestały podobać i ich zainteresowanie. Ta cała sytuacja to idealna ilustracja dla przysłowia "kto mieczem wojuje, od miecza ginie" - tak ośmieszyła się totalnie Beatka, że politycznie ginie, zresztą całe ugrupowanie schodzi na dno. Odliczamy...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 36 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JPRDLE 2 miesiąc temuocena: 89% 

   Pawlowiczowa to żywy worek stomijny. ...Nic poza tym

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 24 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4285 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni 01.05.2021 - 31.05.2021