REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Jelonek na Ursynaliach 2014

  Jelonek na Ursynaliach 2014 (KZ)

  Na Ursynaliach występuje od wielu lat a wciąż jest jednym z najbardziej wyczekiwanych artystów. Występy Jelonka stają się już tradycją festiwalu. Kiedy zagrał na scenie po raz pierwszy? Jak zmieniały się Ursynalia? O tym rozmawiamy z prawdziwym ursynaliowym weteranem – Michałem Jelonkiem.

  Kiedy rozmawialiśmy ze studentami o najbardziej wyczekiwanych występach Ursynaliów – najczęściej padało Twoje nazwisko. Jak myślisz, dlaczego?

  Naprawdę? Bardzo mi miło. Nie wiem, może stałem się nową świecka tradycją Ursynaliów.

  Występujesz na festiwalu od wielu lat. Pamiętasz swój pierwszy ursynaliowy występ?

  Występuję tu od 5 może 7 lat. Chyba byłem tu wcześniej niż budynki - zanim jeszcze wylali fundamenty. Pamiętam, że była duża trema, a jeszcze więcej emocji.

  Jesteś tu od siedmiu lat, jak zmieniał się festiwal?

  No tak, najpierw festiwal rósł w siłę, teraz trochę zeszło ciśnienie po ubiegłorocznych perturbacjach, ale fajnie, że coś takiego się dzieje w Warszawie. W fajnym miejscu, ludzie przyjeżdżają z całej Polski. Pojawiają się zagraniczne zespoły, ciągle jest coś nowego.

  Nie bałeś się wziąć udział w tegorocznej edycji festiwalu mimo ubiegłorocznych „perturbacji”?

  Każdy z nas miał po ubiegłorocznym festiwalu pewne wątpliwości.  Mam duży kredyt zaufania do organizatorów, po tylu latach współpracy, więc stwierdziłem, że będzie git.

  A tegoroczna impreza?

  Cieszę się, że od początku do końca SGGW trzyma pieczę nad tą imprezą i biorą wszystko na klatę, niepowodzenia oraz satysfakcję, jeżeli wszystko się uda.

  Obchodziłeś przedwczoraj urodziny, czego sobie życzysz?

  Tak jak wszystkim najbliższym i Wam, dużo zdrowia, bo zdrowie jest najważniejsze oraz pogody ducha, bo dzięki temu wszystko ułoży się dobrze!

  Może zachęcisz publiczność do udziału w następnej edycji festiwalu?

  Mam nadzieję, że po tych perturbacjach oraz przeciwnościach losu w końcu nabierzemy wspólnie dobrej energii i Ursynalia wrócą na dobre tory, jak w tym roku. Nabierzemy nowego rozpędu i nowej fajnej energii.

  Zobaczymy Cię za rok?

  To wszystko zależy od Was, czy po raz kolejny będziecie chcieli mnie posłuchać. Ursynalia stają się moją stałą urodzinową tradycją i stałym juwenaliowym warszawskim graniem.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.253 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019