REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 września 2021, 21:44

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prywatne)

  Każda pora roku w Superauto.pl jest dobra na zakup samochodu. Jesienią dla wszystkich klientów czekają jeszcze większe rabaty i auta dostępne od ręki. W ramach Jesiennej Wyprzedaży Superauto.pl oferujemy samochody bieżących roczników, z bogatym wyposażeniem i w szerokim wyborze finansowania.

  Jeszcze mniej aut za jeszcze wyższą cenę

  Ilość samochodów dostępnych na rynku jest coraz mniejsza, a czas oczekiwania na nowy samochód aktualnie wynosi nie 2 a czasami 6 czy nawet 8 miesięcy. W przypadku marek Premium, takich jak Mercedes, klienci zainteresowani samochodami z bieżącej oferty muszą czekać do wiosny 2022. Kryzys produkcyjny dopadł branżę motoryzacyjną, przez co wiele samochodów zalega na placach fabrycznych lub sprzedawana jest bez dodatkowego wyposażenia. Cena za taki samochód wcale nie jest niższa. Koszt produkcji, nowe normy spalin, które muszą spełnić producenci, kończąc na wzroście cen za materiały, powodują, że nowe samochody drożeją, a to dopiero początek. Od stycznia 2022 roku każdy nowy fabryczny samochód musi posiadać system kontroli prędkości, który podbiję cenę samochodu o prawie 20%. Dlaczego warto zdecydować się na zakup już teraz?

  Wyprzedaż rocznika bez oferty 

  Odpowiedź na to pytanie wydaje się bardzo prozaiczna. Sprzedaż samochodów w 2021 roku wygląda całkowicie inaczej niż w ubiegłych latach. Rynek cierpi na braki samochodów, dlatego tegoroczna wyprzedaż rocznika, do której jako klienci jesteśmy przyzwyczajeni, może oferować po pierwsze bardzo mocno okrojoną ofertę, po drugie stosunkowo niskie jak na ubiegłe lata rabaty. 

  Jesienna wyprzedaż samochodów z bieżącego rocznika wydaje się po prostu rozsądna. Atrakcyjny rabat na samochód, ciekawa oferta finansowania, no i wybór - nie tylko kolorystyczny, ale także związany z wyposażeniem.

  Jesienna wyprzedaż Superauto.pl

  Jesienna Wyprzedaż samochodów w Superauto.pl

  W ramach Jesiennej Wyprzedaży Superauto.pl oferuje kilkadziesiąt samochodów dostępnych od ręki oraz w konfiguracji katalogowej, która uwzględnia wyposażenie dodatkowe oraz kompletne pakiety bezpieczeństwa czy komfortu. Nie musisz czekać do wiosny, aby kupić wymarzony samochód. Skorzystaj z oferty Superauto.pl, wybierz model samochodu w konfiguracji, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, złóż zapytanie, a reszta formalności zajmą się nasi specjaliści. 

  Wśród oferowanych modeli znalazły się zarówno samochody najczęściej wybierane przez floty na czele ze Skoda Octavia czy Fiat Tipo, klasyczne samochody rodzinne takie jak Hyundai Tucson,  czy Seat Leon, a także modele Premium takich marek jak BMW, Mercedes czy Volvo.

  Poznaj naszą ofertę online na: https://wyprzedaz.superauto.pl/jesien

  Artykuł załadowany: 0.3437 sekundy
  REKLAMAA2 ROSSO 28.09.2021 - 27.10.2021