REKLAMAA1 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (IB)

  W hali po dawnym supermarkecie pustki. Robotnicy zdemontowali już całe wyposażenie kabackiego Tesco. Zamkniętych jest także wiele lokali usługowych i sklepów. Echo Investment ma już pozwolenie na budowę swoich apartamentów.

  Hipermarket Tesco został zamknięty w październiku ubiegłego roku. Firma wycofała się z Polski i zamknęła wszystkie swoje placówki. Na Kabatach Tesco było obecne ponad 20 lat. Jako jedyny w dzielnicy czynny przez całą dobę. Na jego miejsce ma powstać osiedle mieszkaniowe „Rytm Kabat”. 

  - Nie ma konkretnej daty rozpoczęcia rozbiórki, ale planujemy ją rozpocząć w marcu - mówi Weronika Ukleja, rzecznik Echo Investment.

  Co dalej ze sklepami w blaszaku?

  Wewnątrz blaszaka otwartych jest już zaledwie kilka sklepów i punktów usługowych. Działają jeszcze: apteka, kolektura Lotto, sklep zoologiczny, salonik prasowy, Empik, Rossmann, outlet obuwniczy i piekarnia „Grzybki”.

  Ich pracownicy są zdezorientowani. - Nic nie wiem, mówią, że do marca. Ale do kiedy tak naprawdę będziemy otwarci, trudno powiedzieć - mówi jeden z nich. - Chyba do lutego, a może dłużej. Tu jest bałagan informacyjny. Nie wiemy, czy sklep zostanie przeniesiony, czy zlikwidowany w ogóle - żali się inny. Narzekają także na małe obroty i brak klientów.

  - Odkąd zamknęli Tesco, tu jest po prostu pusto. Cały dzień siedzimy i czekamy na klientów. No i marzniemy. Siedzimy w kurtkach. Przy oczyszczaniu hali pootwierane są drzwi na tyłach supermarketu. Tu już się nic nie dzieje. Chciałabym wiedzieć, co dalej z nami będzie - narzeka jedna z pracownic.

  Drogeria „Rossmann” w blaszaku będzie czynna do lutego. Nie wiadomo na razie czy sklep zostanie otwarty w innym miejscu. Na Ursynowie jest już wiele drogerii tej sieci. Kolektura Lotto z kolei zamyka się 25 stycznia. Zostanie przeniesiona do jednego z pawilonów na bazarku przy Wąwozowej. 

  Z rozbiórki blaszaka i rozpoczęciu budowy osiedla niezadowoleni są kierowcy korzystający z parkingu. Na ogół zostawiają tu samochody i metrem dojeżdżają do miejsca pracy.

  - Skończy się bezpłatne parkowanie. Przyjeżdżam z okolic Piaseczna. Zostawiam samochód w zasadzie na cały dzień. To jest jedyne takie swobodne miejsce na Ursynowie tuż przy metrze. Okoliczne uliczki są zapchane, nie będzie gdzie zostawić samochodu. Na pewno nie będę jeździć autem do centrum za drogie opłaty - mówi jeden z kierowców.

  „Rytm Kabat” w miejsce Tesco

  Na miejscu dawnego Tesco ma powstać osiedle mieszkaniowe „Rytm Kabat”. Developer i właściciel działki  „Echo Investment” dostał już pozwolenie na budowę osiedla. Łącznie u zbiegu ulic Wąwozowej i KEN powstanie 288 mieszkań.

  - Kabaty to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, dlatego stworzyliśmy projekt otwartej przestrzeni o wielofunkcyjnym charakterze, które będzie łączyć ze sobą miasto i naturę. Które się wkomponuje w otoczenie pobliskiego Lasu Kabackiego - mówi David Wrona z „Echo Investment”. Łącznie u zbiegu ulic Wąwozowej i KEN powstanie 288 mieszkań. Zakończenie budowy osiedla spółka planuje na koniec 2023 roku.

  A co z ogłaszanymi pod koniec 2020 roku planami budowy centrum handlowo-gastronomiczno-biurowego? Deweloper pracuje nad zmianą koncepcji. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że nie będzie skarpy, na której miały stanąć budynki. Zastrzeżenia mieli sąsiedzi, którzy obawiali się zbyt dużej "ukrytej" pod ziemią powierzchni zabudowy, a co za tym idzie zwiększonego ruchu samochodowego.

  - Obecnie rozwijamy naszą koncepcję i opracowujemy wariant, który będzie w maksymalnym stopniu uwzględniał oczekiwania mieszkańców Kabat - odpowiada Echo Investment.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 327

  • 38
   BARDZO PRZYDATNY
  • 28
   ZASKOCZONY
  • 46
   PRZYDATNY
  • 31
   OBOJĘTNY
  • 14
   NIEPRZYDATNY
  • 87
   WKURZONY
  • 83
   BRAK SŁÓW

  55Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Warszawiak1 55 2 dni temu

   Ciekawe gdzie mieszkańcy tych bloków znajdą prace bo praca w wawce się zaczyna powoli kończyć i bedzie bezrobocie

   Edytowany: 2 dni temu 07:49

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zarde 54 3 miesiące temuocena: 100% 

   Wygląda to na przemyślaną akcję dewelopera, żeby najpierw mieszkańcom Kabat zamydlić oczy pięknym rozwiązaniem, a potem pod wpływem niezadowolenia "opracowujemy wariant, który będzie w maksymalnym stopniu uwzględniał oczekiwania mieszkańców Kabat". I ten wariant, to zwykłe blokowisko, żeby upchnąć jak najwięcej i jak najdroższych (lokalizacja!) mieszkań do sprzedaży. Można? Można.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kononowicz 53 3 miesiące temuocena: 70% 

   Żeby nie było niczego tylko blokowiska.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~estim 52 4 miesiące temuocena: 39% 

   W sumie ćwiartka Kabat za Tesco w stronę Rosola i lasu ma teraz tylko jeden sklep spożywczy średniej wielkości - dyskont przy Rosoła. Plus kilka sklepikow przy Wąwozowej. Tamta czesc to naprawdę pustynia handlowa.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zróbmy zbiórkę! 51 3 miesiące temuocena: 73% 

   Skoro ci ludzie mieszkają na "pustyni handlowej", to pewnie grozi im śmierć głodowa. Nie wolno do tego dopuścić! Może zorganizujemy zbiórkę żywności dla głodujących mieszkańców Kabat?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 24 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~estim 50 3 miesiące temuocena: 50% 

   Dobra, skoro tyle mniusików, to wymieńcie sklepy, które tam istnieją - w tej ćwiartce Kabat. Sklepow jest tam o wiele o wiele mniej niz "kciukow" zaprzeczających.... prawdzie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 7 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~estim 49 3 miesiące temuocena: 40% 

   Nie przesadzaj, śmierć głodowa nikomu nie grozi. Zawsze mogą pojechać do dyskontu po odmrażaną bułkę. Rzecz w tym, ze to miasto, ze dobra dzielnica, a sytuacja jak na wsi, a nawet gorzej, bo na wsi zazwyczaj jest dobra piekarnia, do której jak to na wsi - trzeba podjechać, ale przynajmniej kupisz normalne pieczywo.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 6 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pyton 48 4 miesiące temuocena: 78% 

   Stwierdzenie wsioka z Piaseczna- jedyne miejsce do parkowania obok metra. Na P+R na Stokłosach zapraszam. Pusty stoi. A nie zapychać miejsce na Kabatach. I przez takich baranów nie da się parkować na Ursynowie i Mokotowie.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warlord Konstancin 47 4 miesiące temuocena: 20% 

   Bardziej komfortowy jest parking pod Ratuszem. Tam zawsze stawiam swój bolid.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zdrowy-rozsądek 46 4 miesiące temuocena: 30% 

   Faktem jest że w tej części Warszawy nie ma żadnej galerii handlowej oprócz tego blaszaka na Ursynowie i centrum Land które ma zostać niedługo wyburzone, projekt rozbudowy Tesco na Kabatach pojawił się już kilka lat temu do poziomu małej galerii handlowej tylko z jakiegoś durnego powodu nie został zrealizowany, szkoda że w tej części wwy nie powstanie żadna galeria przez kilka najbliższych lat.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 30 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WIELKA GALERIA HANDLOWA na URSYNOWIE 45 4 miesiące temuocena: 86% 

   Otóż faktem jest, że w tej części Warszawy powstaje NOWA WIELKA GALERIA HANDLOWA, konkretnie na miejscu supermarketów Auchan i Obi oraz rozległego naziemnego parkingu przed nimi. Na zachód od osi ul. Roentgena budynek będzie miał wysokość 13 metrów, a wewnątrz kwadratową strefę „dominanty architektoniczno-wysokościowej”, która będzie miała wysokość 25 metrów. CZY TAKA OGROMNA GALERIA na URSYNOWIE NIE WYSTARCZY? Otóż WYSTARCZY.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 30 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~aaaa 44 4 miesiące temuocena: 13% 

   Ciekawe co Echo finalnie postawi na drugiej części działki..ktoś ma może jakieś przecieki? informacje? są rzeczywiscie funkcje, których na kabatach brakuje np. centrum medyczne ala luxmed, medicover; coworking (tu jest pystynia); być może małe kino, większy sklep...o nowym basenie nie marzę, albo o centrum edukacyjno-rozrywkowym dla dzieci - w każdym razie mam nadzieję, ze pójdą w usługi a nie typowy retail, który i tak za chwilę będzie w 50% w interencie...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Odpowiedź jest prosta 43 4 miesiące temuocena: 97% 

   Odpowiedź jest prosta - wybudują to, co im się najbardziej opłaci, i na co pozwala miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Poza tym żaden deweloper nie buduje "centrum medycznego Luxmed, Medicover", tylko POWIERZCHNIE do wynajęcia. A kto KONKRETNIE je wynajmie (Luxmed, Medicover, EMPiK, Reserved pralnia lub kawiarnia), to okaże się dopiero później.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 28 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 42 4 miesiące temuocena: 100% 

   "Obecnie rozwijamy naszą koncepcję i opracowujemy wariant, który będzie w maksymalnym stopniu uwzględniał oczekiwania mieszkańców Kabat - odpowiada Echo Investment"... Mówił wilk do owiec - nie bójta się :)

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obserwator 41 4 miesiące temuocena: 42% 

   Protestanci na pasku dewelopera zadowoleni? Teraz będzie cisza, spokój i nowe zamknięte osiedle. Auchan niedaleko, a i Leclerc blisko. Wszystkiego najlepszego w nowym roku i kolejnych. Życzę powodzenia na tygodniowych zakupach w osiedlowych sklepikach. Przepraszam, żabkach

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jac. 40 4 miesiące temuocena: 65% 

   Gdyby 'obserwator' kiedykolwiek był w tej okolicy, a nie tylko komentował z daleka, pewnie zauważyłby, że w okolicy jest całkiem sporo osiedlowych sklepików, które nie są żabkami. A protestanci, z bliższej i dalszej okolicy, owszem, zadowoleni.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 22 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick_znik 39 4 miesiące temuocena: 9% 

   Auchan i Leclerc też pójdą pod buldożer, kwestia czasu. Takie są reguły rynku. Hipermarkety tracą klientów i przestają się opłacać właścicielom.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 38 4 miesiące temuocena: 90% 

   Przecież przebudowa Auchana jest już dawno zaplanowana. Nie widziałeś projektów?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 28 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Proszę nie mieszać do tego religii 37 4 miesiące temuocena: 88% 

   Proszę nie mieszać religii do sporów na temat tej inwestycji! Na Kabatach mieszkają nie tylko protestanci, ale też katolicy, prawosławni (ostatnio coraz więcej) i niewierzący. Każdy, niezależnie od wyznania i poglądów politycznych, ma prawo wypowiedzieć się w tej sprawie.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 21 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Jaro 36 4 miesiące temuocena: 86% 

   Nie znam dokładnie genezy mpzp dla tego terenu. Ciekawi mnie, że dopuszczalna jest tu zarówno funkcja handlu wielkopowierzchniowego (Tesco), jak i stricte mieszkaniowa. Jak to wpłynie na życie okolicznych mieszkańców - tego nie wiem... Pożyjemy, zobaczymy...

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Są inne sklepy "z jedzeniem" 35 4 miesiące temuocena: 63% 

   Jenny, jeśli czujesz się "odcięta od jedzenia", to zamów sobie dostawę produktów spożywczych do domu albo zrób zakupy w innym małym lub dużym sklepie spożywczym na Ursynowie, jak Lidl, Leclerc. Auchan, Lewiatan czy Biedronka. tam TEŻ można kupić żywność. Nie powinnaś się czuć "odcięta", zwłaszcza od jedzenia.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~estim 34 4 miesiące temuocena: 45% 

   Skąd pochodzisz, ze dla ciebie Biedronka, Lidl i Lewiatan sa... dużymi sklepami?!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 9 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warto rozumieć czytany tekst 33 3 miesiące temuocena: 58% 

   do estim: Proszę czytać ZE ZROZUMIENIEM - napisałem: "... zrób zakupy w innym MAŁYM lub dużym sklepie spożywczym na Ursynowie, jak Lidl, Leclerc. Auchan, Lewiatan czy Biedronka".

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jenny 32 4 miesiące temuocena: 54% 

   Iście nietrafiony pomysł, że zniknie hipermarket. To on przede wszystkim decydował o atrakcyjności Kabat :-( Można tam było dostać wszystko od herbaty, poprzez środki czystości, po pieczywo, wędliny, kwiaty itd., wszystko po niewygórowanych cenach. Dobrym pomysłem była też restauracja, zawsze było wielu chętnych klientów w tym punkcie. Żal, że to wszystko zamykają. Nie wiem, jak można zrobić coś takiego ludziom, żeby odciąć ich od jedzenia.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 39 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 31 4 miesiące temuocena: 53% 

   Tesco decydowało o atrakcyjności Kabat? To taki żart, nie? Bo raczej niemożliwe, że tak myślisz.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 31 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ojejku 30 4 miesiące temuocena: 60% 

   Tesco było bardzo przydatne i potrzebne. A teraz mamy handlową pustynię. Tesco było znacznie potrzebniejsze niż uwielbiane przez @Boom bazarki.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 31 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 29 4 miesiące temuocena: 60% 

   To piszcie skargi do Londynu, że wycofał Tesco z Polski. Jak można tęsknić za tym syfem. A tak płakaliście przez tyle lat, że hałas, że tiry, że nocne rozładunki, że wyścigi wózków widłowych. Teraz już tego problemu nie będzie, cieszcie się.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 29 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Niewłaściwy adres - Pisz do Anglii 28 4 miesiące temuocena: 67% 

   "TESCO decydowało o atrakcyjności Kabat". Jeśli komuś brakuje Tesco na Kabatach, to niech napisze list w tej sprawie do centrali Tesco w Wielkiej Brytanii, bo to w Brytyjski zarząd TESCO zdecydował o LIKWIDACJI wszystkich sklepów sieci TESCO w CAŁEJ POLSCE z dniem 31 października 2021.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 24 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kronik 27 4 miesiące temuocena: 25% 

   Rzeczywiście na Kabatach brak teraz będzie większego sklepu spożywczego. Tym niemniej kiedy jeszcze był to wielu przeszkadzał. I tak źle i tak niedobrze :-)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 7 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 26 4 miesiące temuocena: 71% 

   Niewygórowanych?! Dobry żart

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 17 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~estim 25 4 miesiące temuocena: 86% 

   Jaka restauracja?! Człowieku, czy ty na bar samoobsługowy w korytarzu mówisz... restauracja?? Restauracja to miejsce gdzie jest obsługa, czyli kelnerzy, obrusy (Polski nie dotyczy, Polacy boja sie obrusów), sztućce, czasem srebrne, piękne szkło i porcelana. Jesteś gościem. Siadasz, wszystko ci podają. To jest restauracja.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 12 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~semin 24 3 miesiące temuocena: 67% 

   Nie jestem miłośnikiem Tesco, ale hipermarket otwarty 24/7 był przydatny w wielkim mieście. Nam kiedyś strzelił materac dmuchany dla gości - można było kupić nowy po 23°°. Oczywiście, rozumiem okolicznych mieszkańców, którzy codziennie mieli pijaczków pod oknami. Teraz jednak w całej Warszawie nie ma dużego sklepu działającego non stop. Dwa miliony ludzi - przydalby sie jakis albo dyzury.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ds 23 4 miesiące temuocena: 94% 

   Nowe mieszkania po 18000zl :) Kupie dwa :)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fgh 22 4 miesiące temuocena: 100% 

   I to lepiej rezerwować od razu bo za rok będą już po 20 tys. :))

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Doktorek 21 4 miesiące temuocena: 100% 

   Pytanie, kto da 18-20 tys. za metr. Takie ceny są w inwestycji Zielony Natolin. Efekt? Połowa mieszkań wciąż wolna. Z 9 kawalerek sprzedała się 1.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 12 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rumburak 20 4 miesiące temuocena: 72% 

   Strasznie to głupie, że aktywiści do[prowadzili do budowy kolejnego blokowiska, zamiast galerii, która miała służyć całej dzielnicy. Po wyburzeniu blaszaka powinien powstać przynajmniej parking P+R, bo przyjezdni zabiorą nam wszelkie wolne miejsca w osiedlowych uliczkach.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 52 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 19 4 miesiące temuocena: 32% 

   Trzeba było kupić działkę od Tesco i budować galerię na którą nie ma już miejsca na rynku.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 20 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Moob 18 4 miesiące temuocena: 64% 

   Galerie na ktorą juz nie ma miejsca na rynku? Masz jakies badanie na to twierdzenie? Bo ja smiem twierdzic, ze w 200 tys. dzielnicy i przy stacji metra ssanie byloby wieksze niz u sashy grey.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 30 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hmmm 17 4 miesiące temuocena: 39% 

   Nie bój, nie bój, nie zabiorą, bo uliczki nie są z gumy. Jak będą szukać miejsca przez kilkanaście minut, to im się odechce i pojadą dalej, jest przecież P+R na Stoklosach.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 9 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 16 4 miesiące temuocena: 31% 

   Moob, naprawdę? A jakie masz doświadczenie zawodowe w nieruchomościach komercyjnych? Czy naprawdę sądzisz, że taka firma jak Echo nie ma pojęcia o rynku, że zmienia pierwotne założenia inwestycyjne? A czy przeanalizowałeś jak w ostatnich latach zmienił się ten rynek? A uwzględniłeś plany rozbudowy i przebudowy Auchan? A czy zauważyłeś, że projektowana galeria handlowa na Wilanowie jakoś nie powstaje? Rozczulają mnie tacy domorośli fachowcy pouczający właścicieli co mają robić ze swoimi nieruchomościami. Z określeniami typu ssanie pozostań przy oglądaniu porno.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 14 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kon 15 4 miesiące temuocena: 69% 

   "Aktywisci", to kupili polowe tych mieszkan, jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na budowe.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 18 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~aster 14 4 miesiące temuocena: 43% 

   Galeria handlowa to juz relikt przeszłości. Aby tylko siłownia powstała w tych blokach, bo tego mi brakuje na Kabatach.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 15 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ojejku 13 4 miesiące temuocena: 44% 

   Gdyby nie aktywiści to galeria prawdopodobnie by już była. I to problemem nowego właściciela by było by była dochodowa. I sądzę, że by była. Na Ursynowie funkcjonują obiekty typu np. galeria ursynów. Nie sądzę, by na Kabatach okazała się nierentowna. A @Boom powinien swoje rynkowe rady zastosować symetrycznie wobec handlarzy. A tu proponuje by miasto na swoim terenie zbudowało im targowisko i partycypowało w jego utrzymaniu.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 14 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 12 4 miesiące temuocena: 43% 

   Ojejku, aby przykryć swoją ignorancję powinieneś mi jeszcze zarzucić jakiś udział w bazarku. A tymczasem możesz sobie tylko poujadać w Internecie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 9 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Korbol 11 4 miesiące temuocena: 81% 

   No i się zacznie Kazurzenie :-)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~for-teen 10 4 miesiące temuocena: 67% 

   Z okolic Piaseczna? Można pociągiem. Albo rowerem. Ludzie to mają problemy.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojciech 9 4 miesiące temuocena: 48% 

   Super że ruszają z inwestycją. A że parking się dla niektórych skończy - ich sprawa.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jest P+R Stokłosy 8 4 miesiące temuocena: 80% 

   "Skończy się bezpłatne parkowanie. Przyjeżdżam z okolic Piaseczna. Na pewno nie będę jeździć autem do centrum za drogie opłaty - mówi jeden z kierowców" - a przecież specjalnie dla takich kierowców wybudowano P+R Stokłosy!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 53 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~abraham 7 4 miesiące temuocena: 35% 

   P+R Stokłosy stoi puste w 80% od kiedy powstało - marnotrawstwo przestrzeni i generowanie kosztów w kolejnych latach. Myślę, że wystarczyło zbudować parking o połowę mniejszy i połowę niższy, a wówczas byłby zapełniony w 80-90%

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 9 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hmmm 6 4 miesiące temuocena: 94% 

   A poza tym przecież dojeżdżają autobusy do samej stacji metra. Co za problem zaparkować gdzieś poza Warszawą koło przystanku, wsiąść do autobusu i przyjechać do metra?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 32 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~słoik 5 4 miesiące temuocena: 29% 

   Dobrze, że nie P+R Centrum.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 6 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kroll 4 4 miesiące temuocena: 95% 

   Dokładnie tak. Mieszkam tu. Przyjeżdżają, jeżdżą pod prąd uliczkami jednokierunkowymi, parkują jakby prawko w chipsach znaleźli. P+R jest kawałek dalej...ale nie...Trzeba jeszcze mieć siedzącą miejscówkę w metrze.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 21 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tiv 3 4 miesiące temuocena: 60% 

   Tam powinny rosnąć drzewa! Pato developerka kwietnia w mieście Don Fekalio

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 41 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kronik 2 4 miesiące temuocena: 37% 

   Na nieswojej prywatnej działce chcesz drzewa sadzić? :-)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 13 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~terazeko 1 4 miesiące temuocena: 35% 

   kup tą działkę za własne pieniądze i posadź drzewa

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 12 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.6632 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022