REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Uwaga wszyscy seromaniacy! Startuje Tydzień Serów w Auchan Ursynów. Na półkach znajdziemy ponad 800 rodzajów tego przysmaku, w tym bogactwo serów bio i eko.

  Znane, lubiane i cenione. Za różnorodność smaków i obecność wielu prozdrowotnych składników. Sery, bo o nich mowa, są doskonale zbilansowane pod względem składu i proporcji - są najlepszym źródłem biodostępnego wapnia, witamin, związków mineralnych oraz tłuszczu mlekowego o unikalnym składzie.

  Nic dziwnego, że lubimy je pod każdą postacią: w sałatce, na kanapce, na desce serów czy z grilla. Auchan Ursynów szykuje dla wszystkich wieblicieli sera niespodziankę - cały Tydzień dedykowany tym cenionym produktom.

  W ofercie sklepu przy Puławskiej 427 (w Centrum Handlowym Ursynów) znajdziemy ponad 800 rodzajów serów o różnych właściwościach i zastosowaniach, pochodzących zarówno z polskich mleczarni jak i od zagranicznych producentów. Na szczególną uwagę zasługuje tu niezwykle rozbudowany wachlarz produktów marki własnej Auchan, obejmujący niemal 70 różnych produktów, które są doceniane przez klientów dzięki swojej doskonałej jakości połączonej z bardzo atrakcyjną ceną.

  W sklepie Auchan Ursynów znajdziemy Strefę BIO/EKO, w której czeka cała gama produktów, posiadających certyfikaty. Polecana w szczególności alergikom oraz zwolennikom żywności ekologicznej i funkcjonalnej.

  W ursynowskim markecie pojawiła się również Strefa Konesera Serów Pleśniowych, w których znajdziemy 50 oryginalnych, tradycyjnych serów francuskich oraz włoskich, sygnowanych certyfikatem Kontrolowanego Oznaczenia Pochodzenia (AOC). Polecamy wizytę w tej Strefie pasjonatom nowych doznań jak i zwolennikom tradycyjnych smaków.

  Dział kusi nas także licznymi ofertami promocyjnymi, a w sezonie letnim w szczególności szeroką gamą serów sałatkowych oraz grillowych w specjalnych ofertach cenowych. Jednym słowem: Każdy znajdzie coś dla siebie!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.1922 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019