REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Anna Klepaczko - Lumika - KS Metro Warszawa)

  REKLAMA

  W hali przy Hirszfelda już dzisiaj rozpoczyna się walka o miano najlepszej drużyny na Mazowszu w kategorii juniorskiej. Na parkiecie zmierzą się cztery drużyny: zawodnicy KS Metro Warszawa, MOS Wola Warszawa, MKS MDK Warszawa oraz KS Metro Warszawa II, które wygrywając w barażach z UKS Plas Warszawa (2:0) zostało czwartym finalistą turnieju.

  Wszystkie drużyny intensywnie pracowały w ferie i zameldowały gotowość do turnieju, który zostanie rozegrany  w weekend.

  - Nastroje są bardzo dobre, wszyscy zawodnicy są zdrowi. Kilka ostatnich sparingów również możemy dobrze ocenić. Liczymy na to, że w finałowym turnieju na Mazowszu ugramy złoty medal. Na ostatnich treningach dobrze funkcjonowały nasze wszystkie ustawienia, w których wszyscy zawodnicy, w tym także dwóch naszych kadrowiczów Mateusz Janikowski i Bartek Firszt, pokazali, że są w dobrej dyspozycji. Po cichu myślimy też o dalszej walce w rozgrywkach ogólnopolskich i nie ukrywam, że awans do finałowej ósemki mistrzostw Polski jest naszym realnym marzeniem, a w finałach wiadomo, że każdy będzie myślał o medalu - mówi trener drużyny gospodarzy KS Metro Warszawa, Jacek Jankowski.

  - Niewątpliwie naszym atutem jest własna hala, nasz "Ursynowski kurnik". Zagrywka oraz przyjęcie, to mogą być elementy, które zrobią różnicę między nami a przeciwnikami. Dobrze przepracowaliśmy okres ferii zimowych, jesteśmy w pełnym składzie, czujemy się silni i jesteśmy pewni siebie. Idziemy po Mistrzostwo! - dodaje, wspomniany przez trenera, przyjmujący Metra Mateusz Janikowski.

  Etap przygotowawczy przed turniejem zakończyli też podopieczni trenera Konrada Copa, MOS Wola Warszawa.

  - Bezapelacyjnie faworytem zbliżających się Mistrzostw Mazowsza jest zespół Metra Warszawa. Rundę zasadniczą wygrali w cuglach, przegrywając tylko jedno spotkanie. Na pozycji przyjmujących mają dwóch młodzieżowych reprezentantów Polski: Mateusza Janikowskiego i Bartka Firszta. W roczniku ’99 Metrowcy grali w finałach zarówno w młodziku jak i kadecie, my sobie na to nie zapracowaliśmy. Także trudno, aby faworytem był ktoś inny. Jednak liczę na głód sukcesu moich podopiecznych - mówi trenujący MOS Wola.

  Kto sięgnie po tytuł Mistrza Mazowsza? Jakimi wynikami skończą się poszczególne mecze? Czy wyniki z rundy zasadniczej będą mieć przełożenie na finałowe starcia? Tego nie wiemy. Ale pewne jest jedno - siatkarskich emocji w ten weekend na Ursynowie nie zabraknie!

  Turniej Finałowy o Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego odbędzie się w Hali Sportowej SP 323 przy Hirszfelda 11. Patronem medialnym finałów jest portal Haloursynow.pl.

  Szczegółowy rozkład spotkań:

  Piątek 2.02:

  • 17:00 UKS MKS MDK Warszawa – UMKS MOS Wola Warszawa
  • 19:30 KS Metro Warszawa – KS Metro Warszawa II 

  Sobota 3.02

  • 12:00 UKS MKS MDK Warszawa – KS Metro Warszawa II
  • 14:30 UMKS MOS Wola Warszawa – KS Metro Warszawa

  Niedziela 4.02

  • 10:00 KS Metro Warszawa II - UMKS MOS Wola Warszawa
  • 12:30 KS Metro Warszawa – UKS MKS MDK Warszawa

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2381 sekundy
  REKLAMAA2-SUSHI-Royal----DODATKOWO