REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 lutego 2018, 16:00 komentarzy 1
  Juniorzy Metra z pucharem mistrzostw Mazowsza

  Juniorzy Metra z pucharem mistrzostw Mazowsza (SK)

  REKLAMA

  Siatkarze juniorskiej drużyny KS Metro Warszawa zostali mistrzami województwa mazowieckiego. W turnieju rozgrywanym w hali sportowej przy Hirszfelda, nasi juniorzy byli niepokonani.

  Silna obsada - wszystkie liczące się zespoły warszawskie, gorący doping kibiców i perfekcyjne zagrywki. Tak wyglądał weekendowy Turniej Finałowy o Mistrzostwo Mazowsza. Gospodarzem zawodów była dzielnica Ursynów i wychowujący siatkarską młodzież z Ursynowa i nie tylko Klub Sportowy "Metro".

  W turnieju wzięły udział najlepsze obecnie drużyny warszawskie: UMKS MOS Wola Warszawa, UKS MKS MDK Warszawa oraz obie drużyny Metra. Pierwszy ursynowski zespół od początku był faworytem. I rzeczywiście ursynowianie szli jak burza - we wszystkich trzech meczach pewnie pokonali rywali 3:0.

  - Wykonali kawał pracy. W tym roczniku jest bardzo wielu fajnych chłopaków, którzy wiele potrafią. W turniejach Mazowsza zawsze coś nam przeszkadzało. Potrafiliśmy obrócić kontry, skracaliśmy i wydłużaliśmy zagrywkę. To były dobre mecze - mówi Jacek Jankowski, trener KS Metro.

  "Huragan" Metra, który dosłownie zmiótł rywali na parkiecie, daje nadzieję, że chłopcy pojawią się na mistrzostwach Polski, i to nie - jak dotychczas - wchodząc z czwartego miejsca ligowej tabeli.

  - Cieszę się, że wygraliśmy bez straty seta, choć nie obyło się bez małych niedociągnięć. To jest zepół budowany od lat, liczymy, że odegramy dużą rolę w mistrzostwach Polski juniorów. Kierunek jest taki jaki powinen być - mówi Wojciech Szczucki, prezes KS Metro.

  FOTO: Zdjęcia z ostatniego meczu finału

  Wolanie i "emdecy" z Międzyparkowej wraz z naszymi juniorami to w tej chwili najlepsze drużyny tej kategorii wiekowej w województwie.

  - Mazowsze zawsze było mocne na mapie siatkarskiej. Wszystkie trzy drużyny występujące tutaj, dzieliły i rządziły. Jest ciekawie, a pojawiła się jeszcze jedna nadzieja - z Radomia. Są to zespoły, które mogą powalczyć o medale, czego im życzę - komentuje Witold Roman, prezes Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.

  Turniej Finałowy za nami. Teraz walka o awans w eliminacjach do mistrzostw krajowych. Jeśli ursynowianie utrzymają swoją dobrą passę, możemy liczyć na kolejne świetne informacje.

  Patronem medialnym turnieju był portal Haloursynow.pl

  Wyniki turnieju:

  • KS Metro I - KS Metro II - 3:0
  • UKS MKS MDK Warszawa - MOS Wola Warszawa - 1:3
  • KS Metro II - MKS MDK Warszawa 0:3
  • KS Metro I - UMKS MOS WOLA Warszawa 3:0
  • KS Metro II - MOS Wola Warszawa 1:3
  • KS Metro I - MKS MDK Warszawa 3:0

  Klasyfikacja: 1. KS Metro I, 2. MOS Wola Warszawa, 3. UKS MKS MDK Warszawa, 4. KS Metro II

  Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Janikowski, KS Metro I Warszawa; 
  Zawodnicy wyróżniający się: KS Metro Warszawa: Mateusz Janikowski, MOS Wola Warszawa: Paweł Borowski, MKS MDK Warszawa: Filip Balasz, KS Metro II Warszawa : Robert Piekarz

  VIDEO: Juniorzy z Ursynowa mistrzami Mazowsza w piłce siatkowej

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2433 sekundy
  REKLAMA