REKLAMAA1-DPD—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 października 2019, 09:42 komentarzy 1

  (MSO)

  Aż trudno w to uwierzyć. Ursynowskie garażowki, do których przyzwyczaiło się tak wielu mieszkańców nie tylko naszej dzielnicy powoli się kończą. Jeszcze tylko trzy okazje, by drogo sprzedać i tanio kupić. Po Nowym Roku wyprzedaży nie będzie. Projekt ich organizacji z Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok nie przeszedł. Dlatego nie można opuścić najbliższej imprezy!

  To jeszcze nie pożegnanie, ale jedna z niewielu szans na buszowanie pośród tysięcy skarbów rozłożonych na parkingu przy urzędzie dzielnicy. Tym razem ze względu na niepewną pogodę, handel może zejść do podziemia, czyli ratuszowego garażu. 

  Na poprzednich wyprzedażach można było znaleźć wiele ciekawych rzeczy, począwszy od ubrań, przez meble po antyki czy stare filmy i płyty. Jedni pozbywali się niepotrzebnych rzeczy, których akurat szukali inni. Niezależnie od pogody Ursynowska Wyprzedaż Garażowa przyciąga setki sprzedających i jeszcze więcej łowców okazji.

  Trudno wyjść z garażówki z pustymi rękoma. Nieprzebrane krocie ubrań, zabawek, książek, bibelotów i innych drobiazgów. Zawsze można kupić też coś dobrego i zdrowego do jedzenia oraz wyroby rękodzieła niedostępne w sklepach. 

  Niezależnie od pogody na garażówki przychodzą tłumy mieszkańców nie tylko Ursynowa, zadowolonych z tej formy zakupów i sposobu spędzania wolnego czasu. Pieniądze na ich organizację pochodziły z Budżetu Obywatelskiego na 2019. Projekt, który w ubiegłym roku poparło kilka tysięcy osób, w tym nie zdobył uznania. Być może dlatego, że organizacja 12 imprez została wyceniona przez urząd na 60 tysięcy złotych, co oburzyło wielu mieszkańców.

  Najbliższa garażówka odbędzie się w niedzielę, 6 października w godz. 12:00-16:00 na parkingu zewnętrznym lub w garażu podziemnym ursynowskiego urzędu dzielnicy. A kolejne: 17 listopada i 8 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~rumcajs 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Finansowanie tego z budzetu jest koszmarnym nieporozumieniem.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3189 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020