REKLAMAA1-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 kwietnia 2019, 11:03 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  W Niedzielę Palmową kard. Kazimierz Nycz poprowadzi procesję z palmami i odprawi Mszę św. w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego. Po niej zostanie rozstrzygnięty Ursynowski Konkurs Palm.

  Co roku w Niedzielę Palmową, ordynariusz archidiecezji warszawskiej, śladem swojego poprzednika kard. Józefa Glempa, odwiedza największą ursynowską parafię. Uroczysta procesja z palmami pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza rozpocznie się o godz. 11.00 na placu przed kościołem Wniebowstąpienia Pańskiego przy alei KEN 101.

  Tradycyjnie w Niedzielę Palmową odbywa się Ursynowski Konkurs Palm. Biorą w nim udział szkoły, przedszkola i wspólnoty chrześcijańskie oraz rodziny. Palmy na konkurs można było zgłosić w kategoriach: duża, średnia, mała i rodzinna. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród w Niedzielę Palmową po mszy.

  Również po mszy św. o godz. 11:00 zostanie odsłonięta i poświęcona tablica pamiątkowa, upamiętniająca kard. Józefa Glempa, prymasa Polski, który konsekrował kościół Wniebowstąpienia Pańskiego i co roku był obecny w na obchodach Niedzieli Palmowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 6
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Sponts 2 ponad rok temuocena: 16% 

   Proszę o tolerancję w komentarzach, ponieważ jestem Katolikiem. Najmniej mają tolerancji ci, którzy tolerancję mają na sztandarach (szeroko pojęta lewica) ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janusz 1 ponad rok temuocena: 65% 

   Gotowi na podsypanie sałaty do koszyczka katabaskom? Taka osobistość wymaga solidnego wsparcia finansowego. Przecież nie będzie pracować za darmo, do tego w święto.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3232 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020