REKLAMAA1-SanGiovanni--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 sierpnia 2020, 13:06 komentarzy 4

  (MSO)

  Chcesz kupić unikatową rzecz? Chcesz sprzedać coś, co nie jest ci już potrzebne? W niedzielę wraca Ursynowska Wyprzedaż Garażowa pod urzędem dzielnicy. To pierwsza edycja tej popularnej imprezy w tym roku.

  W niedzielę o 12:00 startuje popularna ursynowska garażówka. Znów będzie można potargować się, porozmawiać z sąsiadami, kupić lub sprzedać swoje domowe skarby.

  Powrót po długiej przerwie

  Koronawirus przeszkodził w organizacji tegorocznych wyprzedaży. Pierwsza miała się odbyć 29 marca, ale - z oczywistych względów - do niej nie doszło. Kolejnej imprezie - 28 czerwca - przeszkodziły przepisy o zakazie organizacji imprez powyżej 150 osób.

  Ratusz nie był przekonany czy w ogóle w tym roku organizować sasiedzkie wyprzedaże. Na imprezie, przez którą przewijają się tysiące osób, trudno przestrzegać zakazów i nakazów związanych z epidemią. Dopiero decyzja rządu o zniesieniu 150-osobowego limitu uczestników imprez plenerowych zachęciła urząd do powrotu do organizacji popularnej imprezy. W niedzielę na urzędowym parkingu handlować będzie 100 wystawców. Musza oni przestrzegać zaleceń epidemicznych - sprzedawać w maseczkach i zachowywać odległość 1,5 metra od kupujących.

  Nie tylko wyprzedaż garażowa

  Inauguracja garażówki zbiegnie się z kolejnym Niedzielnymi Targami Zdrowej Żywności, które na ratuszowym parkingu zagoszczą od 9:00 do 15:00. Będzie więc można zaopatrzyć się nie tylko w suweniry i bibeloty czy używaną odzież, ale też w produkty od lokalnych producentów. Garażówka wystartuje o 12:00 i zakończy się o 16:00. Oby tylko pogoda dopisała!

  Kolejna Ursynowska Wyprzedaż Garażowa zapowiedziana jest dopiero na 25 października, a terminy następnych - jeśli w ogóle zostaną zorganizowane - poznamy później.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~s 4 19 dni temuocena: 67% 

   jestem zwolennikiem sobotnich bazarków w 4-8 miejscach na ursynowie a całotygodniowy bazar powinien być poza osiedlami z dobrym dojazdem i parkingami

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 3 18 dni temu

   I zamiast podejść czy podjechać zbiorkomem to chcesz ciągnąć ludzi na zadupie? Nikt tam nie będzie jeździł, a handel szybko upadnie. A teren nad POW będzie stał pusty.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mmm 2 19 dni temuocena: 57% 

   Czy symbolem Ursynowa muszą być bazary.. a najważniejszą kwestią ma być lokalizacja obskurnego targowiska na Dołku, i urząd dzielnicy musi patronować sprzedaży garażowej? Co jest nie tak z tą dzielnicą? Czy nie można zrobić telefonem zdjęcia swoich starych rzeczy i wystawić je gdzieś np. na allergo albo na olx, albo na śmieciarce... na facebooku ? Zamiast wystawiać jakieś starocie na widok publiczny i sprzedawać je z ziemi? A tuż obok jajami i miodami i kiełbasą muszą handlować włościanie? Czy tak musi być? Żenada..

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Koszałkikocopałkikiempy 1 19 dni temuocena: 75% 

   Zobacz jak wygląda okolica wokół bazaru na pętli autobusowej. Porozjeżdżane trawniki, podrzucane śmieci, syf kiła i mogiła. Ale Kempa zadowolony... A, że mieszkańcy za te fanaberie burmistrzowe płacą to już inna para sandałów.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3687 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-09----30-09-2020