REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 lutego 2019, 12:23 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Organizatorzy II spotkania Grand Prix Ursynowa w Pływaniu - najpopularniejszej amatorskiej imprezy pływackiej w Warszawie odwołali jutrzejsze zawody ze względu na żałobę narodową. Ogłoszono nowy termin zawodów.

  Ponad 200 osób - od przedszkolaków po seniorów - zapisało się na drugie zawody pływackie na pływalni przy ul. Hirszfelda. W sobotę od rana miała trwać rywalizacja w ramach Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. 

  Jak informuje Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zawody zostały odwołane zarządzeniem prezydenta Warszawy. Powodem jest żałoba narodowa ogłoszona po śmierci Jana Olszewskiego, byłego premiera. Żałoba trwa od piątku do soboty, do godz. 19:00. Wszystkie imprezy o charakterze sportowym, kulturalnym i rozrywkowym organizowane przez jednostki miejskie muszą zostać odwołane.

  UCSiR podał nowy termin drugiego mityngu Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Zawdoy odbędą się w sobotę 2 marca, od godz. 10:30 (godzina bez zmian) w pływalni przy Hirszfelda.

  - Wszyscy uczestnicy zawodów proszeni są o ponowne potwierdzenie uczestnictwa, do czwartku 28.02.2019 do godziny 12:00. W przypadku gdy termin nie odpowiada, opłata startowa zostanie zwrócona lub przeniesiona na kolejny mityng - informuje Karolina Bigos z UCSiR.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3276 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020