REKLAMAA1 ECHO RYTM 15.07.2022 - 14.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Najbliższa sobota na Torze Wyścigów Konnych Służewiec będzie obfitowała w atrakcje. Trzylatki sprawdzą się w ostatnich gonitwach przed Derby - w Nagrodach Iwna i Soliny, odbędą się mocno obsadzone szlagiery dla starszych koni i zaplanowano seans letniego kina plenerowego. Nie zabraknie też Strefy Mody Wyścigowej, atrakcji dla dzieci i foodtrucków!

  Silny duet ze stajni Macieja Jodłowskiego

  Powszechnie mówi się, że zeszłoroczny lider rocznika, Matt Machine może mieć problem właśnie z „trzymaniem dystansu”. W gonitwie o Nagrodę Rulera uległ nieznacznie koledze ze stajni – Jolly Jumperowi. Wydaje się, że przy wydłużeniu dystansu to ten ostatni powinien z tego skorzystać, ale ostatecznie zweryfikuje to bieżnia. Nadal pełni możliwości nie pokazał ogier ze stajni Krzysztofa Ziemiańskiego – Kaneshya. Także jemu, wydłużenie dystansu powinno pomóc. Być może nawiąże dzięki temu do wyniku w Nagrodzie Strzegomia, gdzie finiszował z niewielką stratą do zwycięzców. W Nagrodzie Rulera z bardzo dobrej strony zaprezentował się El Corazone trenowany przez Wiaczesława Szymczuka. Koń ten sprawił niemałą niespodziankę zajmując trzecie miejsce w Nagrodzie Rulera. Ciekawe czy na 2200 metrów będzie w stanie nawiązać do tamtego wyniku.

  Jenny of Success powtórzy zwycięstwo z Wiosennej?

  W biegu o Nagrodę Soliny zabraknie najwyżej sklasyfikowanej klaczy – Moonu. Pod jej nieobecność kandydatkami do triumfu będą zwyciężczyni gonitwy o Nagrodę Wiosenną Jenny of Success, Westminster Cat i Iva Grey. Wyjątkowo trudne zadanie czeka Wiaczesława Szymczuka – trenera klaczy Jenny of Succeess, który będzie jej także dosiadał w gonitwie. Kasztanka jest bardzo trudna do prowadzenia w dystansie, co w dłuższej gonitwie może kosztować ją sporo sił. Na ewentualne problemy faworytki czyhać będzie trio: solidna Westminster Cat oraz nadal rozwijające się: Iva Grey i Kena. Cała trójka kończyła w Nagrodzie Wiosennej w podobnym czasie.

  Mocno obsadzone szlagiery dla starszych koni

  Prestiżowe gonitwy dla koni czteroletnich i starszych, gonitwy o Nagrodę Haracza i Widzowa, zgromadziły na starcie mocne stawki. W Nagrodzie Haracza zmierzy się dziewiątka sprinterów, z wszechstronnym Timemasterem na czele. Z kolei w Nagrodzie Widzowa zobaczymy gwiazdę służewieckiego toru – Night Tornado, który będzie rywalizował m. in. z kolegą stajennym Petitem oraz Guitar Manem i Gryphonem. Tego samego dnia pierwszą tegoroczną odsłonę będzie miała seria przeznaczona dla amazonek – Women Power Series.

  "Niezwyciężony Secretariat" na ekranie

  Plenerowe kino letnie na Torze Służewiec zaprasza na iście wyścigowy seans wyścigowy! Wyświetlany będzie film „Niezwyciężony Secretariat” w rolach głównych ze świetnymi Diane Lane i Johnem Malkovich. Wstęp bezpłatny, a początek seansu o 18.45.

  Szczegółowy program i bilety: https://torsluzewiec.pl/droga-do-derby/

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.4988 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022