REKLAMAA1-Galileusz--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (FB/)

  Niecodzienne zdarzenie na ul. Puławskiej na wysokości Baletowej. Przez sześć pasów ruchliwej ulicy swoje młode przeprowadzała kaczka. Kierowcy wstrzymali ruch i przepuścili "przechodniów", choć... nie przechodzili przepisowo.

  Świadkiem zdarzenia był pan Łukasz, który zamieścił filmik w mediach społecznościowych. Widać na nim jak kierowcy zatrzymują ruch, by przepuścić zwierzęta. Matka szybkim krokiem przemyka przez trzypasmową ulicę prowadząc za sobą 8 maleństw. Wcześniej tę samą operację wykonała na przeciwległej jezdni ruchliwej arterii. Po minucie, gdy kaczuszka i jej małe były bezpieczne, ruch znów przywrócono.

  Zwierzęta przechodzące przez jezdnię to dość rzadki widok na ul. Puławskiej. Znanym w Warszawie miejscem, gdzie swoje małe przeprowadzają co roku w kwietniu nurogęsi, jest ul. Czerniakowska na wysokości Kanału Piaseczyńskiego. 

  Wydarzenie na Puławskiej uradowało internautów. - Brawo Panowie. Piękny widok! Ursynów jest najpiękniejszy - komentowali. 

  - Miałam podobną sytuację kilka lat temu na trasie Łazienkowskiej w okolicach jeziorka. Zatrzymaliśmy auto w poprzek dwóch pasów. Musiałam łapać te maluchy, bo nawet nie dawały rady wejść na krawężnik - dodawała pani Jolanta.

  ZOBACZCIE FILMIK Z UL. PUŁAWSKIEJ (źródło: Ł. Grochowski)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 65

  • 59
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3151 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020