REKLAMAA1-VISTULA-07-09----23-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  W niedługim czasie musisz wykupić polisę ubezpieczeniową OC dla swojego samochodu? Jeśli nie chcesz przepłacić, skorzystaj z kalkulatora OC!

  Każdy kierowca musi pamiętać o tym, aby posiadać aktualne ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej) na swój samochód. W przeciwnym przypadku może narazić się na sporą karę wynoszącą nawet kilka tysięcy złotych. Niestety, także polisy nie są tanie. Jak można zaoszczędzić na zakupie ubezpieczenia?

  Średnia cena polisy ubezpieczeniowej OC w Polsce to około 600-1000 złotych. Na koszty polisy komunikacyjnej OC wpływa szereg różnych czynników, które zależne są zarówno od samego pojazdu, jak również od jego kierowcy.

  Nic więc dziwnego, że tak wielu z nas poszukuje oszczędności przy zakupie polisy komunikacyjnej tego rodzaju. Jedną z metod, aby uniknąć nadmiernych wydatków, jest skorzystanie z kalkulatora OC!

  Kalkulator OC – jak to działa?

  Pod pojęciem takim jak „kalkulator OC” znajduje się specjalny serwis internetowy, którego głównym celem jest obliczanie oraz porównywanie składek ubezpieczeniowych w różnych towarzystwach.

  Zasada działania kalkulatora jest bardzo prosta – do formularza na jego stronie internetowej wpisujemy potrzebne dane. Następnie, na ich podstawie, kalkulator automatycznie oblicza składki u ubezpieczycieli i prezentuje je użytkownikowi.

  Za pomocą kalkulatora ubezpieczeniowego możemy policzyć koszty polisy OC dla kierowców, ale także wydatki związane z innymi polisami, w tym z polisą AC (Autocasco), która daje dodatkową ochronę w nieprzewidzianych zdarzeniach.

  Warto przy tym zaznaczyć, że skorzystanie z kalkulatora OC jest całkowicie darmowe – za wykonanie analizy nie zapłacimy ani grosza. Nie jesteśmy także zobligowani do wykupienia polisy ubezpieczeniowej po przeprowadzeniu kalkulacji.

  Kalkulator OC – oszczędności na wyciągnięcie ręki

  Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z kalkulatora ubezpieczeniowego, możemy błyskawicznie sprawdzić ceny polis w różnych towarzystwach. Zaprezentowane oferty dotyczą także cen składek, dlatego można wtedy łatwo porównać, gdzie za ubezpieczenie będzie można zapłacić najmniej.

  Warto przy tym wskazać, że kalkulator OC także będzie mógł uwzględnić różnego rodzaju zniżki, w tym między innymi:

  • zniżki za bezszkodową jazdę

  • zniżki za zakup polisy przez internet

  • zniżki przy zakupie pakietów ubezpieczeń – OC + AC

  Wielu kierowców przekonało się już, że dzięki kalkulatorom ubezpieczeń można zmniejszyć koszty polisy o kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych! Jeśli dotychczas stale przedłużałeś polisę u tego samego ubezpieczyciela, pomyśl o tym, aby sprawdzić ceny u konkurencji – bardzo często okazuje się, że możemy uzyskać atrakcyjne oszczędności!

  Kalkulator OC – pomoże w kupnie polisy on-line

  Kierowcy korzystający z kalkulatorów internetowych mogą także od razu zdecydować się na zakupienie polisy ubezpieczeniowej on-line – bez konieczności udawania się do biura towarzystwa albo do agenta.

  Gdy kalkulator OC obliczy dla nas przystępną cenę i chcemy skorzystać z danej oferty, wówczas bardzo często do razu możemy wykupić polisę przez internet. Wtedy klikamy na przycisk, który przenosi nas na stronę ubezpieczyciela.

  Tam wypełniamy dodatkowe pola, między innymi podajemy swoje dane osobowe, adresowe oraz numer PESEL, a także numer VIN pojazdu. Potem określamy rodzaj płatności – możemy zapłacić za składkę z góry albo w ratach.

  Jeśli cały formularz został już wypełniony, wtedy opłacamy polisę. Najłatwiej zrobić to z góry za pośrednictwem systemów płatności internetowych, na przykład kartą albo szybkim przelewem z konta. Po opłaceniu polisy otrzymujemy ją na swój adres e-mailowy. Możemy ją wtedy wydrukować i wozić przy sobie z dowodem rejestracyjnym.

  Wykupiona przez internet polisa może być także nadana na adres pocztowy klienta – wtedy otrzymamy ją w formie specjalnej umowy albo karty.

  Polisa OC kupiona przez internet to najlepszy wybór wtedy, gdy zależy nam na komforcie, a także oszczędności czasu, ponieważ nie musimy wychodzić wtedy z domu. Dodatkowo, to najlepsze rozwiązanie wtedy, gdy musimy kupić ubezpieczenie od razu, ponieważ to dotychczasowe właśnie traci ważność!

  Kalkulator OC – skorzystaj z Porówneo.pl już teraz!

  Jeśli także chcesz skorzystać z kalkulatora ubezpieczeniowego, aby sprawdzić, ile może kosztować Cię polisa ubezpieczeniowa, wybierz Porówneo.pl!

  Porówneo.pl to nowoczesna porównywarka ubezpieczeń, z którą możesz wykonać szybkie kalkulacje, aby osiągnąć łatwe oszczędności! W jednym miejscu można skorzystać z kalkulacji ubezpieczeń w najpopularniejszych towarzystwach ubezpieczeniowych, w tym między innymi w PZU, Aviva, Link4, Generali, MTU24, Proama, Ergo Hestia czy Benefia.

  Używanie porównywarki ubezpieczeniowej Porówneo.pl jest bardzo proste – wybierz rodzaj interesującej Cię polisy, a potem wypełnij formularz. Nie musisz podawać swoich danych osobowych i kontaktowych, aby otrzymać kalkulację. Stale gotowi do pomocy są konsultanci telefoniczni Porówneo.pl.

  Wybierz najtańszą ofertę, a potem od razu wykup ją przez internet wraz z kalkulatorem ubezpieczeń on-line Porówneo.pl!

  (akcja partnerska)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.1984 sekundy
  REKLAMAA2-BONA-VERBA-01-09----31-10-2019