REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (fot. SGGW)

  Już w środę Orkiestra Reprezentacyjna SGGW porwie publiczność gorącymi przebojami na tradycyjnym Koncercie Noworocznym. Usłyszymy polskie i zagraniczne hity. Nie zabraknie także muzyki i piosenek filmowych.

  Tradycyjne już z nadejściem nowego roku Orkiestra Reprezentacyjna SGGW zaprasza na "Koncert Noworoczny". Jako że styczeń to czas karnawału, w repertuarze przeważać będą utwory o charakterze rozrywkowym, które rozgrzeją publiczność. Nie zabraknie ponadczasowych hitów i muzyki filmowej.

   - Będzie wielki przedwojenny przebój "Sex appeal" Eugeniusza Bodo, "As time goes by" z filmu "Casablanca", Bardzo znane tematy z takich filmów jak "Dzieci Sancheza" oraz "Piraci z Karaibów" oraz utwory z musicali m.in z "Aidy" - zdradza szczegóły repertuaru Damian Kisielewski, klarnecista i menadżer orkiestry.

  Przed publicznością wystąpi orkiestra składająca się z 40 muzyków, w skład której wchodzą instrumenty dęte tj. klarnety, flety, saksofony, trąbki, puzony, waltornie i tuba, a oprócz tego rozbudowana perkusja, gitary elektryczne i instrumenty klawiszowe. Przeboje muzyki rozrywkowej zaśpiewają razem z orkiestrą wokaliści: Ewelina Babiarz, Patrycja Ciborowska oraz Roman Kogut. Orkiestrą dyrygować będzie Tomasz Labuń.

  Koncert odbędzie się w środę o godz. 19:00 w Auli Kryształowej (ul. Nowoursynowska 166, bud. nr 9, przystanek autobusowy SGGW Rektorat) i potrwa ok. półtorej godziny. Wstęp wolny!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3557 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021