REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Stroje karnawałowe

  Stroje karnawałowe (KZ)

  Bal karnawałowy to wielkie wydarzenie w życiu każdego dziecka. To dzień, w którym dziecko choć przez chwilę spełnia swoje ukryte marzenia, staje się superbohaterem, księżniczką albo gwiazdą filmową. Wybór strojów karnawałowych jest ogromny, a inwencja najmłodszych nie zna granic. Jakie przebrania królują na parkiecie w 2014 roku?

  - Dzieci najczęściej wybierają postaci znane im z bajek i filmów - mówi Ewelina, sprzedawca strojów karnawałowych. W tym sezonie u dziewczynek królują stroje z Monster High, a u chłopców z filmu Gwiezdne Wojny. Dziewczynki nie zapominają o tradycyjnych strojach Królewny Śnieżki czy Czerwonego Kapturka. Chłopcy chętnie wcielają się w role znanych im bohaterów: Batmana, Supermana czy Spidermana.

  W modzie są także postaci znane im z najbliższego otoczenia, coraz częściej sięgają do gier, na balu pojawiają się więc bohaterowie gry Angry Birds czy Mario Bross.

  Popularne stały się bale tematyczne. Podczas imprezy dzieci przenoszą się do indiańskiej wioski, dżungli czy cyrku. Ciekawym pomysłem jest bal pt: "Zawód moich marzeń", gdzie dzieciaki ujawniają kim chcą zostać w przyszłości. Na takim balu wspólnie bawią się policjanci, strażacy, żołnierze, pielęgniarki czy nauczycielki.

  Czasem pomysły na przebranie są niezywkle zaskakujące. Dzieciaki chcą się przebrać za kucyka, chomika, czy ciasteczko truskawkowe.

  Większość rodziców decyduje się na wypożyczenie lub zakup stroju karnawałowego dla swojej pociechy. Zapominamy, że strój można stworzyć samemu, co czyni go oryginalnym oraz przynosi dużo zabawy. Możemy własnoręcznie zrobić koronę z papieru, starą chustkę babci zamienić w cygańską narzutę, dawno nieużywany beret wykorzystać do stworzenia stroju żołnierza. Dziewczynki samodzielnie mogą przygotować skrzydełka do stroju motylka czy aniołka.

  Ważnym elementem przebrania karnawałowego jest makijaż. Chłopiec ubrany na czarno z pomalowaną buzią, staje się diabełkiem, czerwone usta i czerwona sukienka u dziewczynki zamienią ją w Hiszpankę.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2746 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019