REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2014, 15:31 komentarzy 1

  Klaudia Ziółkowska

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Niełatwo wybrać prezent dla babci

  Niełatwo wybrać prezent dla babci (KZ)

  Już po raz pięćdziesiąty obchodzimy w Polsce Dzień Babci. Niemal każda z nich, na pytanie o najlepszy prezent, odpowiada: "pamięć".  Warto się jednak zastanowić nad bardziej nowatorskimi pomysłami, które wywołają uśmiech babci w tym szczególnym dniu.

  Chyba u każdej babci na dnie szuflady znajdziemy laurkę, z cudownymi ilustracjami oraz najbardziej szczerymi życzeniami. Takie prezenty są zawsze dobrym pomysłem - przetrwają próbę czasu, a niespodziewanie odnalezione zawsze wywołają uśmiech. Do kartki wnuczkowie dołączają słodycze, które później ze smakiem podkradają z babcinych barków. Starsi wnuczkowie mogą samodzielnie upiec ciasteczka, które później zjedzą wspólnie z babcią podczas długiej rozmowy.

  Najlepiej sprawdzają się prezenty samodzielnie przygotowane. Może to być szalik zrobiony przez wnuczkę, która sztuki dziergania nauczyła się od ukochanej seniorki. Innym pomysłem jest ręcznie dekorowany kubek, w którym babcia będzie piła gorącą herbatę, rozgrzewając się w zimowe wieczory. Interesującym rozwiązaniem jest stworzenie albumu ze zdjęciami babci oraz wnuczków. Dla babci najważniejsza jest jednak obecność wnuczka w tym szczególnym dniu. Możemy zaprosić ją do kina, teatru, kawiarni czy na spacer.

  Czasami wnuczkowie mieszkają zbyt daleko, aby złożyć życzenia osobiście. Ciekawym rozwiązaniem jest nagranie video z życzeniami, wysłanie kartki, kwiatów lub czekoladowego telegramu. Należy pamiętać, że nie tylko najmłodsi są wnuczkami. Starsi wnuczkowie mogą zabrać babcię na dawno odkładaną wizytę w przychodni, ugotować jej obiad, zabrać do restauracji lub spędzić z nią wieczór przy gorącym kubku kakao.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~alimon123 1 ponad rok temu

   Moja Mama jest Babcią,mój Tata jest Dziadkiem najważniejsza jest prawdziwa pamięć nie tylko ta od święta.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2681 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019