REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  W okresie świątecznym wszyscy składamy sobie życzenia – to tradycja, której korzenie sięgają wielu stuleci wstecz. Ale już forma przekazywania sobie pozytywnych komunikatów się zmienia. Dziś coraz częściej jest to… SMS albo wiadomość w Messengerze czy na WhatsAppie. A co, jeśli chcesz, aby Twoje życzenia dotarły w sposób, który wzbudzi wzruszenie i uśmiech? Przygotuj własne kartki świąteczne. To prostsze niż Ci się wydaje!

  Zastanawiasz się, jak zrobić własne kartki świąteczne? Możesz pójść w zupełnie tradycyjną stronę i wykonać je ręcznie. Jeśli masz odrobinę talentu plastycznego, ciekawy pomysł i… dość sporo czasu – jak najbardziej warto. W tej odsłonie życzenia nabiorą naprawdę wyjątkowego charakteru. Jeżeli jednak masz nieco mniej czasu i zdolności, a przy okazji zależy Ci na tym, aby wyczarować estetyczne i profesjonalnie wyglądające karnety z życzeniami, wcale nie musisz się zdawać na te gotowe ze sklepu. Przygotuj własne kartki świąteczne ze zdjęciem z pomocą Empik foto!

  Kartki świąteczne – ponadczasowa tradycja

  Jak myślisz, jak długa jest tradycja wysyłania kartek świątecznych? Okazuje się, że sięga 1834 roku – to wówczas pierwsze życzenia w tej formie zostały wysłane w Wielkiej Brytanii i… szybko wywołały prawdziwą furorę. Z czasem technologia ich produkcji się rozwijała, a na rynku pojawiały się coraz to nowsze wzory – zarówno te eleganckie, jak i bardziej zabawne.

  Jednak szansa na to, aby przygotować własne kartki świąteczne, wykorzystując wsparcie nowoczesnych technologii, pojawiła się całkiem niedawno. Początkowo wykorzystywano ją głównie do tworzenia zaproszeń ślubnych. Dziś jednak z możliwości, jakie daje personalizacja, możesz korzystać także na Święta.

  Własne kartki świąteczne ze zdjęciem: jak to działa?

  Kartki świąteczne ze zdjęciem możesz zaprojektować i zamówić w bardzo prosty sposób. Zamiast gotowego, powielanego tysiące razy wzoru na kartce znajdzie się fotografia lub inna kompozycja graficzna Twojego projektu. Co może na nią trafić? Wiele zależy od Twojej pomysłowości, ale dobre rozwiązania to np.:

  • zdjęcie najmłodszego członka rodziny w czapce św. Mikołaja,
  • rodzinny portret świąteczny (np. przy choince),
  • fotografia detalu świątecznego – np. Waszych ozdób bożonarodzeniowych czy zeszłorocznych pierniczków upieczonych przed wigilią,
  • zabawne zdjęcie z minionych świąt – nawet takie lekko „nieudane”, które wzbudzi szczery śmiech.

  Taką fotografię wystarczy umieścić w projekcie – gotowy szablon wybierzesz spośród wielu propozycji dostępnych na Empik foto – określić typ kartki (pojedyncza czy składana) i jej format, dopisać życzenia, określić liczbę egzemplarzy i… gotowe. Cały proces zajmie Ci dosłownie kilkanaście minut, a efekt będzie spektakularny!

  Jak zrobić kartki świąteczne ze zdjęciem?

  Odpowiedź na pytanie o to, jak zrobić własne kartki świąteczne, jest prosta: wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci Empik Foto. Tak bez wychodzenia z domu zaprojektujesz ich idealną wersję. Jedyne, czego potrzebujesz, to odpowiednie zdjęcie – możesz je załadować do edytora z dysku, telefonu lub nawet z własnego profilu na Facebooku. Potem wystarczy podążać za wskazówkami, aby wyczarować idealne kartki – takie, do których obdarowani będą długo wracać pamięcią.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3345 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020