REKLAMAA1-EARLY-STAGE--24-08---23-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 sierpnia 2019, 10:48 komentarzy 2

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Kasia Klich w swoim hicie „Lepszy model”, a oprócz niej na scenie kilkudziesięciu mieszkańców z polskimi i zagranicznymi przebojami. Na koniec wspólnie odśpiewany „Sen o Warszawie”. Tak wyglądało Ursynowskie Karaoke przy Kajakowej.

  Pomysł Ursynowskiego Karaoke zrodził się podczas posiedzenia Komisji Kultury, Komunikacji Społecznej i Promocji. Radni postanowili, że nie będą tylko odpowiadali na zapotrzebowania zgłaszane przez dzielnicę, ale sami wyjdą z inicjatywą i razem z mieszkańcami staną przy mikrofonach.

  Jak powiedzieli, tak zrobili. Impreza miała premierę w lipcu w Lasku Brzozowym, gdzie bawiło się kilkaset osób. W minioną niedzielę było podobnie, uczestnicy zabawy stanęli na wysokości zadania śpiewając utwory od klasyków Abby czy Queen, przez Lady Pank i Myslovitz, po najnowsze utwory Taco Hemingwaya.

  - To fajna opcja na wieczór, dzieci mają blisko plac zabaw, a rodzice mogą posłuchać albo sami sprawdzić się wokalnie - mówi Paulina, która przyjechała na karaoke w ramach wycieczki rowerowej z synami.

  Niespodzianką było, gdy na scenie pojawiła się prawdziwa gwiazda – mieszkanka Zielonego Ursynowa, piosenkarka znana z przeboju „Lepszy model” – Kasia Klich. Spontanicznie do wspólnego śpiewania zaprosiła radną Olgę Górną i społeczniczkę Marzenę Zientarę. Występ trzech pań zachwycił publiczność, a artystka gorąco namawiała sąsiadów do wspólnej zabawy.

  - Zachęcam wszystkich z Zielonego Ursynowa, żeby przychodzili pośpiewać. Tu nikt nikogo nie ocenia, jest miło, sympatycznie, można pośpiewać, potańczyć. Ja będę przychodzić, jeśli będą kolejne imprezy i wszystkich do tego namawiam – mówiła Kasia Klich i przy okazji zwróciła uwagę, że brakuje dobrego połączenia Zielonego Ursynowa z resztą dzielnicy. Uważa, że linia łącząca obie części Ursynowa, dobrze wpłynęłoby nie tylko na jakość komunikacji, ale także na integrację mieszkańców.

  Do integracji nie trzeba było namawiać radnych dzielnicy, którzy na zakończenie wieczoru, wspólnie z resztą uczestników karaoke, zaśpiewali nieoficjalny hymn stolicy „Sen o Warszawie”.

  W GALERII ZDJĘCIA Z NIEDZIELNEJ ZABAWY:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2331 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-09—-30-09-2020