REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 października 2021, 13:23

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Targi Warsaw Home to jedyne w swoim rodzaju wnętrzarskie wydarzenie. W tym roku potrwa 3 dni i rozpocznie się 27 października. Tradycyjnie już, nie zabraknie na nim polskiej marki Kernau. Jakich nowości tym razem możemy spodziewać się na stoisku polskiego producenta AGD?

  Marka Kernau na Warsaw Home 2021

  Warsaw Home to prawdziwe święto zarówno dla wystawców, jak i dla architektów czy projektantów, ale tak naprawdę dla wszystkich miłośników stylowych wnętrz. Jako czwarte pod względem wielkości targi w Europie są świetną okazją do zapoznania się z nowościami  i obowiązującymi trendami. Stąd też już od kilku lat można spotkać na nich polską markę Kernau, prezentującą sprzęty ze swojej najnowszej oferty, technologiczne rozwiązania stosowane w swoich produktach czy unikatowe wzornictwo. Stoisko Kernau D1.108 w tym roku zlokalizowane będzie w strefie Kitchen, którą znajdziemy w Hali D nadarzyńskiego centrum kongresowego Ptak Warsaw Expo. A na które produkty Kernau warto zwrócić szczególną uwagę?

  Sprzęty z linii 45 cm

  To urządzenia, które ucieszą wszystkich właścicieli i użytkowników niewielkich kuchni, ale także projektantów, którzy nierzadko mierzą się z koniecznością funkcjonalnego zaaranżowania małych pomieszczeń kuchennych. Zmniejszenie szerokości urządzeń do 45 cm znacznie ułatwia optymalne zagospodarowanie niewielkich przestrzeni. Co jednak ważne, w sprzętach zachowano wszystkie praktyczne funkcje, cechujące standardowej wielkości produkty. Płyta grzewcza: gazowa lub indukcyjna, piekarnik oraz okap Kernau o szczerości 45 cm to zestaw, który może stanowić podstawę wygodnie i stylowo urządzonej kuchni.

  Idealne dopasowanie: zlew + bateria

  Zlewozmywak staje się mało przydatny bez baterii, podobnie jak bateria bez zlewu. Ale produkty te warto dopasować wizualnie, by stworzyć komplet wpisujący się w aranżację naszej kuchni. Świadoma tego marka Kernau swoim klientom proponuje zlewozmywaki i baterie idealnie dobrane pod kątem wykończenia. Wśród nich prawdziwą perełką są zlewy i baterie o wybarwieniu Gold, Copper czy Gun Metal. W procesie ich produkcji zastosowano zaawansowaną technologię powlekania PVD, która pozwala na uzyskanie trwałej powierzchni i głęboko nasyconych kolorów.

  Gotowanie w pełnym komforcie

  Aby móc czerpać prawdziwą przyjemność z gotowania, potrzebne są praktyczne i niezawodne sprzęty, które zadbają o jak najlepszy efekt naszych kulinarnych zmagań. Przeglądając nowości katalogowe Kernau, warto więc wziąć pod lupę chociażby płytę gazową KGH 6434 T CI B Step Flame, w której wielkość płomienia jesteśmy w stanie regulować w zakresie aż 9 zdefiniowanych poziomów czy wyposażony w 11 funkcji pieczenia umożliwiających precyzyjny wybór parametrów grzania do specyfiki przyrządzania danej potrawy piekarnik KBO 1075 S PT B. Nie można też w tym miejscu pominąć niezwykle stylowych, a przy tym wydajnych, okapów przyściennych w formie tuby, występujących w modnych kolorach złota i miedzi.

  Kernau – jakość, design, ekologia

  Marka Kernau wykreowana została przez zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w branży AGD i RTV, znających potrzeby polskich konsumentów i chcących wyjść im naprzeciw. Właśnie dlatego na nasz rodzimy rynek Kernau wprowadza wysokiej jakości produkty cechujące się obniżonym zużyciem wody i energii elektrycznej, w których stosuje się wyłącznie użyteczne funkcje. Potwierdzeniem ich trwałości i niezawodności jest bezpłatna, 5-letnia gwarancja, którą marka udziela na większość swoich produktów.

  Artykuł załadowany: 0.2914 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021