REKLAMAA1_FortSłużew-15-04----30-04-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (JK)

  REKLAMA

  Ci, którzy mają małe dzieci na pewno dobrze znają tę postać. Kicia Kocia to nasz polski odpowiednik Świnki Peppy. Rezolutna kotka jest bohaterką serii książek autorstwa Anity Głowińskiej dla najmłodszych czytelników, i już w ten weekend odwiedzi Ursynów.

  W najbliższą sobotę i niedzielę, w klubokawiarni Słowo Daje (ul. Pasaż Ursynowski 9/U3) będzie można spotkać Kicię Kocię na żywo. Przez cały weekend będą odbywały się różne warsztaty z udziałem kotki i wspólne czytanie bajek.

  - Pomysł zorganizowania tego wydarzenia wziął się tak naprawdę od dzieci. Są bardzo zainteresowane tą postacią – mówi Ela Lund, właścicielka klubokawiarni. - Jesteśmy miejscem, gdzie te książeczki się sprzedają, a rodzice cały czas się pytają czy są nowe części przygód Kici Koci. Teraz pojawiły się jeszcze maskotki i kalendarze i zainteresowanie jest bardzo duże – tłumaczy.

  Przez dwa dni, Kicia Kocia i dzieci będą miały w Słowo Daje łapki pełne roboty. W sobotę (w godz. 10:00-11:00) stworzą wspólnie kocie opaski, później (w godz. 11:30-13:00) jesienne ubranie dla Kici Koci. Od 15:00 do 17:00 będzie można potańcować wspólnie z małą bohaterką, aby później wziąć udział w maratonie czytania książeczek o Kici Koci – obowiązują zapisy.

  - Najmłodszych rozpiera duma i radość, gdy ich opiekunowie czytają na głos bajki, a grono słuchaczy powiększa się o inne dzieci. Lubimy, gdy najmłodsi się cieszą, dlatego zapraszamy na maraton czytania książeczek o Kici Koci – zachęcają organizatorzy.

  Także w niedzielę nie będzie można się nudzić, od 11:00 do 13:00 odbędzie się wspólne kolorowanie mega kolorowanki z Kicią Kocią, a następnie Wielka Parada, którą zakończy ponownie maraton czytania.

  To tylko część atrakcji, które czekają na małych gości. Organizatorzy przewidują także malowanie kocich buziek czy zajęcia na świeżym powietrzu. A Kicia Kocia już przebiera łapkami!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 39

  • 29
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~m... 1 5 miesięcy temu

   A ja nie znam. Czy wiele straciły moje dzieci? Za to znam innych bajkowych bohaterów.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2452 sekundy
  REKLAMA