REKLAMAA1 PSYCHOCARE 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 sierpnia 2018, 14:53 komentarzy 1

  (AŁ)

  Nowa stacja Veturilo na Ursynowie miała już być na wiosnę. Półmetek wakacji już za nami, a stojaki przy Orlenie na Migdałowej wciąż są owinięte folią. Rowerów brak. Kiedy to się zmieni?

  W efekcie porozumienia między firmą Nextbike Polska i koncernem PKN Orlen rowery mają być na dziewięciu stacjach benzynowych w Warszawie m.in. na Ursynowie. Stojaki i terminal są gotowe do użytku, dlaczego wciąż nie ma rowerów? O to zapytaliśmy rzecznika Nextbike Polska.

  - Termin uruchomienia jest zaplanowany wkrótce. Umówiliśmy się z naszym partnerem, że ogłosimy to wspólnie. Planujemy razem z PKN Orlen wprowadzenie specjalnych promocji dla użytkowników - mówi Marek Pogorzelski.

  Rzecznik nie chciał w rozmowie z nami zdradzić jakie to będą promocje i jaki jest powód odwlekania otwarcia punktu Veturilo. Widok nieczynnej stacji rowerów denerwuje okolicznych mieszkańców, którzy chętnie skorzystaliby z przejażdżki.

  - Tankuję tu czasami, bo blisko mieszkam, chętnie bym pojeździł rowerem, ale nie chce mi się iść aż na Rosoła gdzie jest najbliższa stacja. Za daleko, a tu z balkonu sprawdzam czy stoją rowery i jak nie było tak nie ma - mówi pan Jerzy.

  Wypożyczanie rowerów na stacjach benzynowych Orlen ma się odbywać na tych samych zasadach, co w innych punktach - z wykorzystaniem terminala lub aplikacji mobilnych. Orlenowska stacja ma być 25 takim punktem w naszej dzielnicy. 

  W najbliższym czasie kolejne stacje powstaną - już za miejskie pieniądze - w rejonie skrzyżowania al. KEN i ul. Płaskowickiej, przy Parku Przy Bażantarni. Najprawdopodobniej w przyszłym roku staną one także przy ul. Puławskiej na 4 skrzyżowaniach, z ulicami: Płaskowickiej, Kajakowej, Pelikanów i Karczunkowskiej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Antonio 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Kto wybrał takie miejsce na stację dla rowerowcow ? Może jeszcze kolejną na środku ronda zrobicie ???

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3893 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021