REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 stycznia 2019, 11:37 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  REKLAMA

  Po dwumiesięcznej przerwie garażówki wracają na Ursynów. Znane są już terminy wszystkich wyprzedaży, które odbędą się w tym roku, a będzie ich aż 12! Gotowi?

  Pani Agnieszka z przyzwyczajenia pojechała w pierwszą niedzielę stycznia pod ratusz i spotkało ją gorzkie rozczarowanie. – Nie ma garażówki? Dlaczego? – pytała. Wyprzedaży nie było w styczniu, bo urząd musiał przygotować się do realizacji zwycięskiego projektu z budżetu partycypacyjnego.

  Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa już na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń dzielnicy. Sąsiedzki handel cieszy się niesłabnącą popularnością, zarówno wśród sprzedających, jak i kupujących.

  Pomysł zgłoszony do BP zakłada zorganizowanie dwunastu pchlich targów, w zależności od pogody, na parkingu lub w garażu podziemnym obok ursynowskiego ratusza. Terminy wyprzedaży zaplanowano na: 10 lutego, 10 marca, 7 kwietnia, 12 maja, 2 czerwca, 7 lipca, 25 sierpnia, 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia.

  Forma będzie podobna do ubiegłorocznej, choć na pewno zmienią się zasady zapisów, a liczba uczestników będzie ograniczona. Rejestracja będzie odbywała się na 3-4 dni przed wydarzeniem i niekoniecznie na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, szczegóły poznamy przed lutową wyprzedażą.

  Koordynacją nadal będzie zajmował się radny Krystian Malesa – pomysłodawca garażówek, który zapowiada, że w tym roku także nie zabraknie tematycznych wyprzedaży i zbiórek charytatywnych. – Jestem otwarty na propozycje – deklaruje i zaprasza mieszkańców do kontaktu przez fanpage wydarzenia.

  W GALERII OSTATNIA GARAŻÓWKA W 2018 R.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 56

  • 44
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2312 sekundy
  REKLAMAA-2-zyczenia-dzielnica-18-22