REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Kiedyś pierwszy sklep Ikea, dziś pierwszy sklep sieci Intermarche. W pawilonie na Bacewiczówny przy Metrze Stokłosy powstaje nowy sklep spożywczo-przemysłowy - od sierpnia lub września. Remont rozpoczęto pod koniec maja - właśnie trwa. To będzie pierwsza placówka sieci w stolicy.

  Pawilon po MarcPolu stoi pusty od zeszłego roku, od kiedy sieć zbankrutowała i została zmuszona do wycofania się z trzech ursynowskich lokalizacji. Szukanie nowego najemcy ciągnęło się miesiącami i zakończyło się pomyślnie dopiero w marcu tego roku.

  - Zarząd spółdzielni zawarł umowę najmu pawilonu wolnostojącego przy ul. Bacewiczówny 8 ze spółką SCA PR Polska. Ma tam być sklep "Intermarche" - mówi Krzysztof Berliński, prezes SBM "Stokłosy".

  To będzie pierwszy sklep tej sieci nie tylko na Ursynowie, ale i w całej Warszawie. Jak udało nam się dowiedzieć, umowa między spółdzielnią a spółką jest długoterminowa.

  - To standardowa umowa długoterminowa. Nie mogę powiedzieć więcej. W żaden sposób nie koliduje to z planami zabudowy tego terenu w przyszłości - dodaje prezes Berliński. Powstający plan miejscowy przewiduje w tym miejscu  wieżowiec, podobny do tych, które stoją na pozostałych rogach alei KEN i przecznicy. Ale jego budowa to śpiewka przyszłości.

  Przez kilka lat w nadgryzionym zębem czasu pawilonie będzie działał supermarket. Dlaczego dopiero teraz? Poprzedni najemca - MarcPol - nie rozwiązał umowy na dostawę energii elektrycznej. Stąd, według spółdzielni, wziął się ponad rok zastoju i pustostanu przy Metrze Stokłosy.

  Spółdzielnia przewiduje, że prace wykończeniowe zakończą się do 15 sierpnia. Sklep zostanie otwarty najpóźniej w połowie września. Optymistyczny wariant to start nowej placówki jeszcze w sierpniu. 

  Intermarche to francuska sieć franczyzowych hipermarketów spożywczo-przemysłowych. Sklep stanie się więc konkurentem innych sieci a tych na Ursynowie nie brakuje. W dzielnicy jest sporo placówek Biedronki, Lidla, Top Marketu, Carrefour i Mokpolu.

  W pawilonie przy Bacewiczówny znajdował się niegdyś pierwszy w Warszawie sklep Ikea. Zobaczcie stare zdjęcia tego obiektu - źródło: Ikea.

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  6Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Robert 6 9 miesięcy temuocena: 82% 

   Bardzo dobrze że Marc Pol na Bacewiczówny 8 został zlikwidowany obsługa była w nim fatalna mieli klienta za nic. Mam nadzieję że Inter Marche będzie lepszy niż Marc Pol będzie w nim lepsza obsługa i niższe ceny.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Polak 5 9 miesięcy temuocena: 75% 

   Bardzo dobrze że Marc Pol na Bacewiczówny 8 został zlikwidowany. Obsługa w tym sklepie była fatalna mieli klienta za nic, więc nie ma po czym płakać. Bardzo dobrze by było żeby ten pawilon wyburzono i w tym właśnie miejscu na Bacewiczówny 8 został pobudowany nowy bo Intermache zasługuje na coś lepszego.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Surowiecki 4 9 miesięcy temuocena: 85% 

   Jako że wiolinowy pasaż padł - proponuje wyburzenie tego obrzydliwego terenu i postawienie nowego Lidla/intermarche/jakiegokolwiek normalnego sklepu przy Wiolinowej. Obecny top market to jakiś żart

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Albert Rubin 3 9 miesięcy temuocena: 71% 

   Nie lepiej tam ulokować było biuro spółdzielni a ten obrzydliwy blaszany potworek wyburzyć i postawić biurowiec?

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obserwator 2 9 miesięcy temuocena: 19% 

   To fajnie!

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sąsiadka 1 9 miesięcy temuocena: 34% 

   Ikea mogłaby wrócić :)

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1271 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018