REKLAMAA1 ARENA Restaurant (G4) 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 czerwca 2021, 12:23

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Życie i zdrowie to najważniejsze, co mamy. Dlatego w trosce o siebie i swoich najbliższych ubezpieczamy się, aby zapewnić im i innym stabilność finansową na wypadek przykrych zdarzeń. Jakie zalety ma ubezpieczenie na życie i jak wybrać najlepsze dla siebie?

  Czym jest ubezpieczenie na życie?

  Ubezpieczenie na życie jest ubezpieczeniem osobowym. Cel jest ważny: polisa zabezpiecza najbliższą rodzinę osoby ubezpieczonej. W przypadku śmierci ubezpieczonego, jego najbliższym wypłacane jest odszkodowanie, będące wsparciem po przebytej tragedii. Ubezpieczenie na życie bywa też solidną stabilizacją finansową, zwłaszcza jesli to zmarły odpowiadał za byt swojej rodziny. 

  Obecnie polisa na życie bywa bardzo spersonalizowana. Dlatego oferowana jest w wariantach rozszerzonych. Mamy na przykład możliwość zwiększenia zakresu ochrony: może to być dodatkowe odszkodowanie z tytułu niezdolności do pracy, renta inwalidzka, pomoc z chwilą utraty zatrudnienia, a także w opłacaniu niezbędnego leczenia, itd. 

  To warto wiedzieć - zalety ubezpieczenia na życie

  Ubezpieczenie na życie ma wiele zalet. Warto je poznać. Do najważniejszych należą:

  1. Zabezpieczenie i ochrona bliskich na wypadek naszej śmierci. Kupując ubezpieczenie na życie przede wszystkim zabezpieczamy rodzinę. Wypłatę z ubezpieczenia otrzymają osoby, które wymienimy w polisie (osoby uposażone).
  2. Ubezpieczenie na życie obejmuje wszystkie przyczyny śmierci, dlatego jest bezpieczne i pewne. 
  3. To nie kosztuje wiele! Okazuje się, że ceny ubezpieczenia w skali miesiąca to często niewielkie kwoty, dlatego  ubezpieczenie na życie jest dogodne finansowo: kupując polisę sami wybieramy najdogodniejszą sumę ubezpieczenia - czyli wysokość świadczenia, które zostanie wypłacone na wypadek śmierci.
  4. Chcesz wziąć kredyt hipoteczny? Warto wiedzieć, że ubezpieczenie na życie jest wymagane przez banki do zabezpieczenia kredytu. 
  5. Możesz też rozszerzyć pakiet ochrony, ubezpieczając nie tylko życie, ale i zdrowie. Dodatkowe ubezpieczenia do polisy na życie chronią przed skutkami chorób i wypadków, dlatego warto je dokupić. 

  Ubezpieczenie na życie - jak wybrać? 

  Jak wybrać ubezpieczenie na życie - to ważne pytanie. Aby bezpiecznie zainwestować swoje pieniądze, wybierz dobrą firmę ubezpieczeniową, znaną i cenioną zarówno w Polsce jak i na świecie, dla której klienci są najważniejsi. Odpowiedzialność społeczna i spersonalizowane pakiety usług to misja, którą powinna realizować dobra firma ubezpieczeniowa.

  Artykuł załadowany: 0.2578 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021