REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (dystr. Gutek Film)

  I znów plenerowe kino wraca do najbardziej klimatycznego miejsca - na Kopę Cwila. Dziś wieczorem pierwszy sierpniowy seans letni i komediodramat z życiową rolą Agaty Buzek.

  Wspólne oglądanie filmów wieczorem w plenerze na wielkim ekranie to przeżycie niezapomniane. Pewnie dlatego seans Kina Letniego na Ursynowie cieszą się tak dużą popularnością, zwłaszcza te na Kopie Cwila. Można zasiąść w leżaku lub na kocu na zboczu góry i oglądać nie tylko film, ale też... piękną wieczorną panoramę dolnego Mokotowa.

  Podwójne życie Agaty Buzek

  Dziś o godz. 21 piąty seans. Tym razem zobaczymy polski komediodramat z 2021 roku "Moje wspaniałe życie". To obsypany nagrodami (głównie za role aktorskie) film opowiadający o życiu Joanny - lubianej nauczycielki, troskliwej córki i wyluzowanej matki. Nikt nie podejrzewa nawet, że prowadzi ona... podwójne życie! 

  W żadnej z tych ról od dawna nie czuje się sobą. Dlatego prowadzi podwójne życie, ma tajemnicę, którą nie dzieli się z nikim. Bo gdyby ktoś się dowiedział, byłby to koniec wszystkiego, co w jej świecie wydaje się takie "wspaniałe". To historia kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy?

  - tak film opisuje portal Filmweb.pl. Tomasz Raczek stwierdził, że odtwórczyni głównej roli Agata Buzek gra w tym filmie swoją życiową rolę, świetny jest też Jacek Braciak.

  Seans w czwartek 4 sierpnia rozpoczyna się, jak każdy sierpniowy cotygodniowy, o godz. 21. Do dyspozycji będzie kilkadziesiąt leżaków, ale najlepiej film oglądać z własnego koca rozłożonego na trawie. Wstęp wolny.

  Kolejne seanse Kina Letniego na Ursynowie:

  • 11 sierpnia o godz. 21 przy UCK "Alternatywy", ul. Gandhi 9 - "Jeźdźcy sprawiedliwości" - kryminał akcji, historia o żałobie, trudach rodzicielstwa samotnego ojca, zemście, poszukiwaniu odpowiedzi. Czarny humor nadaje tło wydarzeniom.
  • 18 sierpnia o godz. 21 na Kopie Cwila - "#tuiteraz" - opowieść o spontanicznej podróży na drugi koniec świata, gonieniu za ulotną miłością i zauroczeniem. Ogólna dostępność internetu pozwala nawiązać kontakt dwójce ludzi – mężczyźnie z Francji oraz kobiecie z Japonii.
  • 25 sierpnia o godz. 21 przy DOK "Ursynów", ul. Kajakowa 14b - "Pechowi szczęściarze" - Hiszpan na emeryturze postanawia rozpocząć nowy biznes. Udaje mu się wciągnąć w plan znajomych, jednak ostatecznie wszyscy tracą całe oszczędności. Kiedy okazuje się, że padli ofiarą bankowego przekrętu, postanawiają odzyskać utracone pieniądze

  W tym roku pokazy na zlecenie urzędu dzielnicy organizuje Fundacja Rozwoju Kinematografii w ramach konkursu dotacyjnego. Koszt 8 seansów to 27,6 tys. złotych. Patronat medialny nad Filmowym Latem na Ursynowie sprawuje portal Haloursynow.pl. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3954 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022