REKLAMAA1-TrzejMuszkieterowie(12)-od-28-12-2017-do-07-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 grudnia 2016, 21:26 komentarzy 5

  (SK)

  REKLAMA

  To był bardzo klimatyczny wieczór bożonarodzeniowy! Ania Wyszkoni zaśpiewała dla ursynowian najpiękniejsze polskie kolędy. Oprawa wizualna, artystyczna i aranżacje na długo zapadną w pamięć widzom koncertu.

  To z pewnością był jeden z najpiękniejszych koncertów jaki odbył się w ostatnich latach na Ursynowie. W kościele Wniebowstąpienia Pańskiego zabrzmiały tradycyjne polskie kolędy, za to w jakim wykonaniu! Anna Wyszkoni - była wokalistka zespołu "Łzy", jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek oczarowała publiczność. Klimatyczne wykonania "Cichej nocy", "Lulajże Jezuniu" czy "Mizernej Cichej" jeszcze długo będą wspominane przez słuchaczy. Wokalistka zaprezentowała też nieznaną szerzej kolędę "Wielkie Nieba", której tekst odnaleziono w jednym z kościołów w Szwecji. Jak sama mówiła, ogromnie się cieszy, że to ona może ją śpiewać jako pierwsza w Polsce. 

  - Cieszę się, że mogę tu z Wami być, aby pokolędować i aby przedłużyć sobie święta Bożego Narodzenia. Bo to najpiękniejszy czas w roku, czas - chociaż za oknami bardzo zimno - to w naszych sercach robi się bardzo gorąco - wyznała artystka. 

  Na koncercie nie zabrakło także bardziej energetycznych kolęd, w nowych aranżacjach. "Pójdźmy wszyscy do stajenki" w stylu folk i country, zaskakująco zmienna rytmicznie "Przybieżeli do Betlejem" zachwyciły publiczność. Wzruszających momentów było bez liku. Artystka uwodziła publiczność magią swojego głosu, delikatnością i elegancją. To była Ania Wyszkoni w pełnej krasie! Oby kiedyś powróciła na Ursynów także w swoim "świeckim" repertuarze. Na bis artystka zaśpiewała po góralsku "Kolędę dla Ojca Świętego" dedykowaną Janowi Pawłowi II.

  Środowy koncert bożonarodzeniowy był piątym z tegorocznego cyklu zorganizowanego przez dzielnicę w ursynowskich kościołach. W poniedziałek wystąpił chór Sound'n'Grace, Beata Bednarz z zespołem oraz sopranistka Marta Wróblewska. We wtorek serca ursynowian podbiła Eleni. Magiczne koncerty świąteczne wrócą za rok, dzielnicy trudno będzie przebić tegoroczne propozycje.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU ANI WYSZKONI

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Nie o takie polskie walczyłem 5 ponad rok temuocena: 64% 

   Dzięki panom Kępie i Ciołko "oficjalne" życie kulturalne dzielnicy przenosi się do kościołów :/

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~prawdawoczykole 4 ponad rok temuocena: 20% 

   Po nich można było się tego spodziewać, ale po Guziale, który to rozpoczął? I który w umowie koalicyjnej z PiS zawarł sformułowanie o nienaruszalności interesów parafii?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nie o takie polskie walczyłem 3 ponad rok temuocena: 70% 

   jakiej umowie koalicyjnej? co ty ćpiesz? kiedyś były imprezy poza kościołami, w najgorszym wypadku przed, a teraz wszystko w kościołach.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~prawdawoczykole 2 ponad rok temuocena: 27% 

   Ty chyba zartujesz! Trzy lata temu i wczesiej tez koncerty non stop byly w kosciolach. Nic sie nie zmieniło. Tylko, że Guział to był rzekomo lewica...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~~ Nie o takie polskie walczyłem 1 ponad rok temuocena: 67% 

   odstaw to co bierzesz, serio.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1189 sekundy
  REKLAMAA2-NEONOWKA-3tygodnie-od-08-01-do-28-01-2018