REKLAMAA1 DaGRASSO 25.11.2021 - 24.02.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 października 2021, 11:00 komentarzy 3
  Zatrzymany mężczyzna podczas pobytu na komisariacie

  Zatrzymany mężczyzna podczas pobytu na komisariacie (policja)

  Kierowca nieprawidłowo zaparkowanego opla na widok policjantów wybiegł z auta i zaczął uciekać. Nietypowe zachowanie szybko nabrało sensu, gdy mundurowi przeszukali samochód i sprawdzili kartotekę mężczyzny. Niewiele bogatszą od pasażerki pojazdu.

  Nie od dziś wiadomo, że nie można parkować wszędzie. Niektórzy jednak nie stosują się do zakazów. Tak też było w przypadku opla astry, którego o godzinie 2:30 w nocy zauważyli mundurowi patrolujący okolice ul. Kłobuckiej. W samochodzie siedziały dwie osoby, więc policjanci postanowili od razu przekazać im swoje uwagi.

  - Kiedy podchodzili do auta, siedzący za kierownicą mężczyzna wybiegł z pojazdu i zaczął uciekać. W samochodzie została zdezorientowana jego zachowaniem kobieta – relacjonuje podkom. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy policji.

  Sprint zakończył się zaledwie kilkanaście metrów dalej. Zatrzymany 39-latek nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Przyznał tylko, że przyjechał na Kłobucką w poszukiwaniu sprzętu w kontenerze z elektroodpadami. Co innego stwierdziła jego 38-letnia znajoma – mężczyzna umówił się z nią na spotkanie.

  Pełen zestaw zarzutów

  W trakcie legitymowania pary na jaw wyszły powody próby ucieczki 39-latka. Mężczyzna był wielokrotnie notowany za kradzieże i ciążył na nim wyrok jednego roku więzienia. Podczas przeszukiwania opla mundurowi znaleźli woreczek z amfetaminą i umowę kupna-sprzedaży samochodu na inne nazwisko niż kierowcy.

  - Mężczyzna przyznał się, że narkotyki należą do niego. Ale ani on, ani kobieta nie potrafili jednoznacznie określić pochodzenia auta, w którym siedzieli. Wobec czego oboje zostali zatrzymani, jako podejrzani o kradzież – mówi podkom. Koniuszy.

  Później okazało się, że samochód został skradziony na Ochocie. 39-latek tłumaczył, że kupił opla od nieznajomego w barze za 2,5 tys. zł. Tysiąc dał mu od razu, a po resztę przyjechał do swojej o rok młodszej znajomej. Ale to nie wszystko. Razem z kobietą pod koniec sierpnia tego roku obrabowali jeden z marketów przy ul. Belgradzkiej. Wartość skradzionych rzeczy sięgała tysiąca złotych.

  Mężczyzna został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy. Do tego za paserstwo i posiadanie narkotyków i kradzież w warunkach recydywy może mu jeszcze dojść 5 lat. Taka sama kara może spotkać 38-latkę, która odpowie przed sądem za kradzież.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Dlaczego to nie dziwi 3 miesiąc temuocena: 0% 

   Z nowu sensacja spod bloków komunalnych...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jprdle 2 miesiąc temu

   Nie od dziś wiadomo, że nie można parkować wszędzie... Patrząc jak wygląda patoparkowanie w Warszawie to śmiem wątpić w słuszność powyższego tekstu.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak82 1 miesiąc temuocena: 100% 

   Żenada. Wystarczyło żeby poprawnie zaparkował samochód i mógłby kontynuować spokojnie swoje złodziejskie rzemiosło przez wiele lat.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4033 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.11.2021 - 24.02.2022