REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (nadesłane)

  Uszkodzone drzewa, reflektory z budowy świecące ludziom w okna nawet w środku nocy i rozjechane trawniki. Mieszkańcy Kłobuckiej mają już dość budowy apartamentowca w ich sąsiedztwie. - Kiedy to wreszcie się skończy i czy ktoś to posprząta? - pytają.

  Inwestor nowego osiedla na pograniczu Ursynowa i Mokotowa chwali się ogrodami na dachach i budową "w zgodzie z naturą". Od miesięcy mieszkańcy okolicy widzą, jak zieleń pod ich oknami niszczeje wskutek przejazdu ciężkich maszyn. Łamane są gałęzie wysokich drzew, mniejsze są taranowane pojazdami.

  - Duże samochody rozjeżdżają całą okolicę i łamią gałęzie. Gdy ktoś zwraca uwagę panom na budowie, to są bardzo niemili. Nikt nie widzi problemu, a cała okolica jest dewastowana - mówi pani Monika, sąsiadka inwestycji "Parkur Residence".

  Mieszkańcy zwracają również uwagę na włączone całymi nocami oświetlenie budowy. Ostre światła nie dają spać mieszkańcom np. ul. Obrzeżnej.

  Bez komentarza...

  Zarówno wykonawca inwestycji firma "Kalter" jak i inwestor "Parkur Residence" firma "YIT" nie chcą komentować sprawy, choć redakcja prosiła o ustosunkowanie się do problemów mieszkańców.

  Usłyszeliśmy, że "Kalter" nie może wypowiadać się w imieniu inwestora. Mimo wielokrotnych prób kontaktu nikt z "YIT" nie odpowiadał na maile i telefony do zarządu. Słuchawkę podniosła jedynie pani z biura sprzedaży, która stwierdziła, że "brak odpowiedzi to również odpowiedź".

  Obie firmy kasują również ze swoich mediów społecznościowych opinie oburzonych mieszkańców.

  Zdaje się, że jednak niepochlebne komentarze sąsiadów "Parkur Residence" przy ul. Kłobuckiej i maile Halourysnow.pl zdają egzamin. Wykonawca ogrodził taśmą w ostatnich dniach zieleń wokół budowy. Ktoś posprzątał również składowisko śmieci, które rosło na terenie przylegającym do budowy. 

  Śmietnik na tyłach budowy i zdjęcia połamanych drzew:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 81

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 11
   NIEPRZYDATNY
  • 30
   WKURZONY
  • 26
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Lalka 4 4 miesiące temu

   Faktycznie uciążliwe. Ale i tak sie starają dbać o porządek. Mam na to codzienny widok. Lampy zmora, ale jeszcze trochę... uprzątną i będzie ładnie. A drzewa? a jakie to drzewa? pokraki i chaszcze. Do wycinki! niech zrobią coś ładniejszego.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 3 9 miesięcy temuocena: 70% 

   W Warszawie deweloperzy mogą robić co chcą, tak było, jest i to się nie zmieni. Nie darmo rządzi Warszawą Platforma Deweloperska ;-)

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Peltor 2 9 miesięcy temuocena: 18% 

   Uroki, życia w mieście jak się nie podoba to domek za miastem i spokój. Ps. Mieszkam obok tej budowy :). W Warszawie się ciągle buduje i nic tego nie zmieni.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stróżu 1 9 miesięcy temuocena: 50% 

   Kempa powinien za to polecieć

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4521 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023