REKLAMAA1-SanGiovanni--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 lutego 2020, 11:00 komentarzy 2

  (SK)

  To będzie dwudniowe święto dla wielbicieli kotów i okazja by podziwiać te najwspanialsze i najrzadsze okazy. Prawie 200 reprezentantów różnych ras zmierzy się też w konkursach na najpięknieszego przedstawiciela kociego rodu. 

  Elitarny Klub Kota Rasowego po dwóch latach przerwy znów organizuje atrakcyjną imprezę dla hodowców i tych, co lubią tylko patrzeć na koty. Do Areny Ursynów zjadą zwierzaki z całej Europy - ragdolle, koty syberyjskie, norweskie leśne, maine coon'y, brytyjskie krótkowłose, devon rex'y i wiele innych. 

  Na wystawie pojawią się też unikatowe rasy. Przyjedzie z Finlandii amerykański curly, zaprezentuje się też kot burmilla.

  - Bardzo się cieszymy z obecności persów, które przyjadą z Włoch. Kiedyś była to bardzo popularna rasa w Polsce. Niestety ze względu na wymagającą pielęgnację są one u nas coraz rzadsze. Zawita też jeden ocicat i kot bengalski - zachęca do odwiedzin Maciej Sieczkowski, prezes Elitarnego Klubu Kota Rasowego w Warszawie.

  Koty oceni ośmiu międzynarodowych sędziów. Każdego dnia wystawy szykują się emocjonujące finały Best in Show. W sobotę wybór najpiękniejszych kotów na wystawie odbędzie się o godzinie 16:00, w niedzielę o 15:00. W sobotę osobny konkurs zostanie zorganizowany dla ragdolli - najnardziej popularnych obecnie w Polsce kotów. 

  Przyjdź z rodziną na wystawę!

  Wszyscy hodowcy, którzy wezmą udział w wystawie prowadzą legalne hodowle i należą do organizacji felinologicznych, których rodowody są uznawane przez Word Cat Congres. Organizatorzy zapewniają, że zależy im nie tylko na prezentacji piękna kotów, ale także kształtowaniu odpowiedzialności za zwierząta. W imprezie wezmą więc udział organizacje pozarządowe działające na rzecz bezdomnych zwierząt. Na wystawie nie wolno też handlować kotami.

  Weekendowa impreza to również świetny sposób na miłe i rodzinne spędzenie czasu. Oprócz podziwiania najpiękniejszych kotów i rozmów z hodowcami ulubionej rasy, można będzie kupić karmę, zabawki i akcesoria dla swoich pupili. 

  Wystawa Kotów Rasowych już w weekend 22 i 23 lutego w Arenie Ursynów, przy ul. Pileckiego 122. W sobotę w godz. 10:00 – 17:30 oraz w niedzielę w godz. 10:00 – 17:00. Bilety w cenie 15 zł -  normalny oraz 10 zł - ulgowy. Osoby niepełnosprawne i dzieci do lat 4 mają wstęp wolny. 

  Patronem medialnym Wystawy Kotów Rasowych jest portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Prezes 2 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Bez przesady z tym "sporo". 500+ na dzieci przecież jest. Jest z czego zafundować pociechom bilety.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ja 1 7 miesięcy temuocena: 20% 

   czyli 4-osobowa rodzina płaci za wjazd 50 zł. mimo że mniej niż za kino, to i tak sporo niestety

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3155 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-09----30-09-2020