REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  Sąsiedzkie garażówki na Ursynowie stają się coraz bardziej popularne. Zapisy na najbliższy niedzielny handel zakończyły się w niespełna dobę. Do kupienia będzie mnóstwo ciuchów, zabawek, gier wideo i innych rzeczy, które mogą znaleźć nowych właścicieli.

  W niedzielę o 12 przy ursynowskim ratuszu startuje druga, przedostatnia garażówka w tym roku. To niepowtarzalna okazja do pozbycia się zbędnych rzeczy lub zakupienia tych naprawdę potrzebnych. Największą popularnością cieszą się ciuchy, książki, zabawki, płyty i dekoracje do domu. Niektórzy wracają nawet z nowym rowerem lub konsolą do gier!

  W związku z pandemią liczba wystawców, którzy mogą handlować pod urzędem dzielnicy, jest ograniczona i wynosi 170. Wystawcy musieli wyjątkowo się spieszyć, aby upolować miejsce. Ostatnie wolne stoisko zostało zajęte kilkanaście godzin od rozpoczęciu zapisów. To rekord.

  Pandemia a garażówki

  Koronawirus już nie raz pokrzyżował plany handlujących pod ratuszem. Z powodu pandemii w ubiegłym roku zostały odwołane dwie garażówki - 29 marca oraz 28 czerwca. W tym roku pierwsza wyprzedaż odbyła się dopiero 29 sierpnia. Ursynowską garażówkę obowiązuje takie samo prawo jak inne imprezy plenerowe - jeszcze na początku lipca mogło brać w nich udział nie więcej niż 150 osób

  Kolejna, ostatnia garażówka ma się odbyć w grudniu. Pewności jednak nie ma - wszystko zależy od aktualnej sytuacji pandemicznej. Wraz ze zbliżającą się kolejną falą pandemii liczba uczestników wyprzedaży może drastycznie się zmniejszyć. A wtedy - przedświąteczna garażówka pod urzędem zostanie odwołana.

  Najbliższa Ursynowska Wyprzedaż Garażowa odbędzie się w niedzielę, 17 października w godz. 12-16 na parkingu za urzędem przy al. KEN 61. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4127 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021