REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Kolejne bezpłatne premierowe seanse filmowe w Multikinie, które organizuje dzielnica. Ruszają zapisy na dwa pokazy - dla dzieci i dla dorosłych. To przedostatnia okazja, by bezpłatnie zobaczyć najnowsze kinowe hity.

  Premiery filmowe zupełnie za darmo? Od kilku lat na Ursynowie to norma. Projekt bezpłatnych filmów z Budżetu Obywatelskiego cieszył się dużą popularnością w latach poprzednich i choć na ten rok nikt go nie zgłosił, urząd dzielnicy postanowił kontynuować darmowe seanse. 

  W listopadzie dzielnica przewidziała następne dwa bezpłatne pokazy - po jednym dla dzieci i dorosłych. Obydwa filmy zostaną wyemitowane w piątek, 26 listopada. Zapisy na seanse również będą trwały równocześnie.

  Najpierw o godz. 18 seans dla najmłodszych „Nasze magiczne Encanto”. Zgłoszenia przyjmowane będą od 18 do 22 listopada.

  „Nasze magiczne Encanto” opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

  - tak film "Nasze magiczne Encanto" przedstawia serwis Filmweb.pl.

  Również w piątek, 26 listopada o godz. 20 rozpocznie się seans dla pełnoletnich widzów pt. „Dom Gucci”. Bilety na ten film dostępne będą od 18 do 22 listopada.

  "Dom Gucci" inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

  - tak film "Dom Gucci" opisuje serwis Filmweb.pl.

  Jak zdobyć wejściówkę?

  Do tej pory ursynowianie musieli zaklepywać wejściówki poprzez wysyłanie maili do ratusza. W tym roku jest nowy sposób rezerwowania bezpłatnych seansów - specjalna strona internetowa.

  Wejściówki będą podwójne - dla dziecka i opiekuna bądź pary dorosłych. Aby się zapisać, wystarczy wejść na stronę kulturalny.ursynow.warszawa.pl, po wejściu kliknąć tytuł filmu "Dom Gucci" lub "Nasze magiczne Encanto" i uzupełnić rubryczki o kilka swoich danych. We wtorek (23.11) wylosowane osoby dostaną informację zwrotną na podanego w formularzu maila. Jeżeli zostaną jakieś wolne miejsca, będzie można o nie dopytać w przeddzień projekcji w informacji ratusza.

  Możemy spodziewać się w tym roku jeszcze dwóch darmowych seansów - po jednym dla dzieci i jednym dla dorosłych. Szczegóły nie są jeszcze znane - decyzja uzależniona jest od aktualnych premier kinowych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 24

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Marzena 1 10 miesięcy temu

   Zgłosił, zgłosił, tylko projekty nie wygrały ...

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.664 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022