REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Krystyna Tkacz i Kazimierz Kaczor

  Krystyna Tkacz i Kazimierz Kaczor (Alternatywy 4" - kadr z serialu TVP)

  Zagrał jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci "Alternatywy 4". Z okazji 35-lecia premiery serialu  spotka się z ursynowianami. UCK "Alternatywy" zaprasza na wieczór z aktorem Kazimierzem Kaczorem. Bezpłatne wejściówki są już dostępne.

  Dzięki „Alternatywy 4” nasza dzielnica trafiła do historii popkultury. Do dziś serial jest doskonałym źródłem wiedzy o absurdach życia w PRL i codzienności Polaków z lat 80. XX wieku. Pierwszy odcinek produkcji został wyemitowany w Telewizji Polskiej jesienią 1986 roku.

  W związku z 35. rocznicą premiery Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy” postanowiło zapraszać aktorów i twórców pracujących ze Stanisławem Bareją.

  - W ramach cyklu planujemy pokazać wszystkie odcinki serialu i za każdym razem zapraszać inne osoby związane z twórczością Barei. Spotkania poprowadzi Rafał Dajbor, który napisał książkę poświęconą reżyserowi i aktorom z jego filmów. Będzie to okazja do poznania serialu „Alternatywy 4” od trochę innej strony - mówi Jan Błaszczak z UCK "Alternatywy".

  Robotny i obrotny

  Był w stanie załatwić każdą fuchę. Zygmunt Kotek był przykładem stereotypowego robotnika z Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej - nosił beret, pulower i kufajkę. W tę postać wcielił się Kazimierz Kaczor. W sobotę w UCK opowie o swojej roli.

  - To znany aktor filmowy i serialowy. Głównym problemem bohatera, w którego się wcielił, jest przydzielenie mieszkania nr 9 jemu i Zdzisławowi Kołkowi. Konflikt tych dwóch panów zostaje zażegnany w momencie kiedy zdobywają wspólnego wroga - Stanisława Anioła - przypomina Jan Błaszczak.

  Spotkanie z Kazimierzem Kaczorem, znanym również z wielu innych ról, odbędzie się w sobotę 4 grudnia o godz. 16 w UCK „Alternatywy” przy ul. Ghandi 9 i będzie połączone z seansem drugiego odcinka serialu "Alternatywy 4". Wydarzenie poprowadzi autor książki "Jak u Barei, czyli kto to powiedział" Rafał Dajbor.

  Bezpłatne wejściówki można już dziś odebrać w recepcji „Alternatyw” lub online na stronie biletyna.pl. I lepiej się pospieszyć, bo szybko znikają.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~comangero 1 8 miesięcy temu

   Przesympatyczny Kazimierz Kaczor, niestety mimo dwóch godzin opowiadań, na temat serialu było bardzo mało. Szkoda, bo po to tam poszedłem. Mimo wszystko było fajnie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5757 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022