REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 listopada 2018, 11:12 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Plac gier po remoncie

  Plac gier po remoncie (Park Kultury w Powsinie)

  Trzy boiska, pierwszy publiczny tor do minigolfa i siłownia. Do tego szatnie, ławeczki oraz zadaszenia i kurtyny wodne. Nowy plac gier w Powsinie już oddano do użytku. I choć aura chwilowo nie sprzyja, w słoneczne dni można pokusić się o partyjkę golfa.

  Park Kultury w Powsinie przeżywa w ostatnich miesiącach prawdziwy renesans. Pojawił się nowy plac zabaw, modernizacji poddano halę do tenisa, obecnie trwa remont basenu. A niedawno oddano do użytku kolejną atrakcję: plac gier.

  Teren, na którym znajdują się nowe atrakcje sportowe był modernizowany od czerwca do października i obecnie zajmuje powierzchnię 0,5 ha. Pomiędzy wypożyczalnią sprzętu sportowego a pawilonem sportowym znajdziemy trzy boiska, po jednym do siatkówki plażowej, siatkówki rozgrywanej na sztucznej nawierzchni oraz do koszykówki. Wszystkie boiska zostały wyposażone w piłkochwyty.

  Na terenie parku powstał także pierwszy w Warszawie publiczny, 18 dołkowy, tor do minigolfa. W okresie jesienno-zimowym sprzęt można wypożyczyć w pawilonie rekreacyjno-sportowym przy kortach tenisowych. To coś, na co czekało wielu miłośników tego sportu z całej stolicy.

  Latem będzie można skorzystać z szatni plenerowych i zamgławiaczy. Na placu gier pojawiło się również zadaszenia chroniące przed słońcem. W sezonie jesienno-zimowym, przy sprzyjającej pogodzie, można skorzystać z siłowni plenerowej, boisk, toru do minigolfa, albo... skoczyć do ciepłej sauny w pobliskim pawilonie rekreacyjno-sportowym.

  ZOBACZ PLAC GIER W POWSINIE PO REMONCIE:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~erg 1 8 miesięcy temu

   Super informacja - szkoda tylko , że trawę zastąpili kamiennymi kostkami :(

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3116 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019