REKLAMAA1 TEFAL 18.03.2021 - 17.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 marca 2021, 10:30 komentarzy 4
  Zabezpieczone przez mundurowych przedmioty

  Zabezpieczone przez mundurowych przedmioty (policja)

  Wysokie kary nie odstraszają złodziei samochodów. Tym razem ursynowscy policjanci zatrzymali rzekomego taksówkarza i jego pasażera. Mężczyźni szykowali się już na kolejny skok i mieli przy sobie wszystkie potrzebne do tego rzeczy. Teraz grozi im 10 lat więzienia.

  Około północy funkcjonariusze policji zauważyli hondę, która zatrzymała się na ul. Puławskiej. W okolicy już wcześniej zdarzały się kradzieże samochodów, więc mundurowi woleli dmuchać na zimne i sprawdzić auto. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. 36-letni kierowca powiedział, że świadczy usługi przewozowe. Drugi z nich, 34-letni obywatel Ukrainy, miał z tych usług korzystać.

  Policjanci nie uwierzyli w tę historię, bo z zachowania mężczyzn wynikało, że się znają, w czasie kontroli byli bardzo zdenerwowani. Dodatkowe podejrzenia wzbudzał fakt, że rzekomy pasażer siedział z przodu. Na pytanie, czy posiadają przy sobie przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstwa, odpowiedzieli przecząco. Przeszukanie samochodu wykazało zgoła co innego.

  - W różnych miejscach ich pojazdu mundurowi znaleźli urządzenia do przesyłania sygnałów elektronicznych oraz zagłuszarki sygnałów GSM i GPS typowych dla osób zajmujących się kradzieżami samochodów, laptopa do zdalnego pokonywania zabezpieczeń elektronicznych w pojazdach, śrubokręty, tablice rejestracyjne od innego samochodu oraz podrobiony dowód osobisty z nazwiskiem i imieniem kierowcy – mówi podkom. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy policji.

  Podejrzani posiadali również komplety kluczyków do dwóch samochodów marki BMW, Volkswagen i do jeszcze innego samochodu. Kierowca hondy stwierdził, że wszystkie te przedmioty należą do niego. Do aresztu trafili jednak obaj mężczyźni.

  W tym samym czasie policjanci zbierali dowody w sprawie kradzieży dwóch bmw z lipca zeszłego roku. Okazało się, że to właśnie zatrzymani są za nie odpowiedzialni. 36 i 34-latek przyznali się do zarzutów. Grozi im do 10 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 9
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~robek88 4 28 dni temuocena: 100% 

   myślałem że gruzin a tutaj znowu ukrainiec ... chyba nie ma dnia że w kronice kryminalnej nie ma wzmianki o tej nacji ...

   Edytowany: 28 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kurkawodna 3 29 dni temuocena: 62% 

   Wypalić na czole "złodziej" obciąć prawą złodziejską łapę i wypuścić.

   Edytowany: 29 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wracaj do Kima 2 29 dni temuocena: 45% 

   kurkawodna - jesteś z Korei Północnej czy z Iranu? W Polsce obowiązuje Kodeks Karny. Wracaj sobie do Kima, czy swoich ajatollachów.

   Edytowany: 29 dni temu

   oceń komentarz 10 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mm 1 28 dni temuocena: 54% 

   Złodzieje mają w nosie KK, trzeba zaostrzyć kary bo idą ciężkie czasy.

   Edytowany: 28 dni temu

   oceń komentarz 7 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3969 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021