REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 października 2018, 10:37 komentarzy 5

  Byli już Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski, a dziś z pytaniami mieszkańców w Domu Sztuki zmierzy się kandydat "Bezpartyjnych" - Sławomir Antonik.

  Kampania wyborcza już na ostatniej prostej. Kandydaci dwoją się i troją, by przekonać nas do siebie. Niemal wszyscy pretendenci do urzędu prezydenta Warszawy odwiedzili już Ursynów. Ale zaledwie troje z nich zorganizowało otwarte spotkanie z możliwością bezpośredniego zadawania pytań. Byli to: Patryk Jaki, Rafał Trzaskowski i Janusz Korwin-Mikke. 

  Dziś dołączy do nich Sławomir Antonik, kandydat z ramienia "Bezpartyjnych". Na Ursynowie wspiera go lokalne stowarzyszenie "Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa", która w ramach "Bezpartyjnych" wystawiła listę do Rady Warszawy. Otwiera ją działacz IMU, prezes spółdzielni "Jary" - Piotr Janowski.

  Antonik spotka się z mieszkańcami Ursynowa dziś w Domu Sztuki, przy ul. Wiolinowej 14, o godz. 18:00. Na spotkaniu będzie można zadawać pytania i zapoznać się z kandydatami do Rady Warszawy czy Rady Dzielnicy Ursynów.

  Kandydat "Bezpartyjnych" gościł już raz na Ursynowie - 4 września, gdy popierający go społecznicy z Ursynowa ogłaszali samodzielny start w wyborach do rady dzielnicy. Jako najważniejszą sprawę dla Ursynowa uznał wówczas starania o fitry na POW.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3695 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020